باشگاه مشتریان
نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

فروش

نرم افزار CRM ایده آل به شما کمک می کند تا یک واحد فروش هوشمند داشته باشید . همکاران واحد فروش می توانند در کمتر از یک دقیقه برای مشتریان خود پیش فاکتور صادر کنند و با هر فرمت و شکل ظاهری که خواستند چاپ کرده و برای مشتریان ارسال نمایند و بعد از تایید پیش فاکتور ها یا ثبت پرداختی ها، با یک کلیک فاکتور صادر می شود. نرم افزار CRM ایده آل ابزاری قوی برای مدیران فروش هر شرکت می باشد تا با امکان مشاهده گزارشات در لحظه از میزان فروش و مقایسه فروش جاری با روز های قبل یا ماه یا سال های قبل امکان تحلیل درستی از روند پیشرفت و رشد فروش در مجموعه تحت مدیریت خود را داشته باشد.
ماژول صدور پیش فاکتور و فاکتور فروش نرم افزار CRM ایده آل یکی از کامل ترین بخش ها از لحاظ پوشش کلیه فیلدها و شرایط مورد نیاز بجهت معرفی محصول شما به مشتری می باشد و سرعت بالای عملکرد سیستم و سهولت در استفاده و کاربر پسندی این بخش همواره به کارشناس فروش شما کمک می کند تا با داشتن حداقل دانش کامپیوتری بتواند پیش فاکتور محصولات را صادر و ارسال نماید. ماژول های پیش فاکتور و فاکتور فروش و برآورد هزینه و پرداخت و ثبت سفارش در کنار یکدیگر می توانند قدرت و دقتی مثال زدنی در مجموعه کاری شما بوجود آورند. از دیگر مزایای وجود ماژول فروش در نرم افزار CRM ایده آل یکپارچه شدن کلیه فعالیت ها و امکان رجوع به پرونده کامل هر یک از مخاطبین برای شما می باشد تا بتوانید با مبحث جزیره ای بودن نرم افزار ها خداحافظی نموده و یک سیستم یک پارچه و دقیق داشته باشید.
مدیران فروش با این ابزار قدرتمند لحظه به لحظه درحال رصد واحد فروش هستند و از مدیریت وظایف کارشناسان فروش تا مدیریت قرارداد ها تحت کنترل می باشد.

طراحی نرم افزار CRM ایده آل بصورتی انجام شده است که بتواند در سه پلت فرم وب - ویندوز - موبایل به صورت تک یا چند زبانه اجرا شود.
این نرم افزاردارای بیش از 20 ماژول اصلی و 456 قابلیت می باشد.

در ادامه جهت اطلاع از جزئیات بیشتر به صفحه جزئیات و قابلیت های نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ایده آل - نرم افزار CRM ایده آل مراجعه فرمایید.

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.

درخواست کد اشتراک