باشگاه مشتریان
نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

اتوماسیون اداری

در نرم افزار CRM ایده آل شما می توانید انواع نقش های کاربری با دسترسی های مختلف تعریف کنید و با ایجاد دسترسی های مشخص بین واحد ها و کاربران، به بهترین شکل ارتباط درون سازمانی در مجموعه شما شکل می گیرد. همچنین در اتوماسیون اداری ایده آل، با فرایند محور شدن کسب وکار شما بخش زیادی از هزینه ها (مانند مصرف کاغذ - پرینتر) کاهش می یابد و همچنین نیاز شما به نرم افزار های جزیره ای برطرف می شود. نرم افزار CRM ایده آل می تواند کلیه مکاتبات اداری یا داخلی شما در غالب نامه یا ایمیل را به تفکیک موضوع و مخاطب در خود نگهداری و آرشیو نماید و با ارجاعات خودکار روند پیگیری و ارائه پاسخ با نیاز مخاطبین شما رو سرعت بخشد. مدیریت فرآیند یا فرآیند ساز یکی از پیشرفته ترین ابزارهای نرم افزار CRM ایده آل می تواند کلیه روال ها و مراحل انجام کار را مانند یک ربات بصورت اتوماتیک اجرا نماید.

طراحی نرم افزار CRM ایده آل بصورتی انجام شده است که بتواند در سه پلت فرم وب - ویندوز - موبایل به صورت تک یا چند زبانه اجرا شود.
این نرم افزاردارای بیش از 20 ماژول اصلی و 456 قابلیت می باشد.

در ادامه جهت اطلاع از جزئیات بیشتر به صفحه جزئیات و قابلیت های نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ایده آل - نرم افزار CRM ایده آل مراجعه فرمایید.

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.

درخواست کد اشتراک