باشگاه مشتریان
نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

بازاریابی

تحولی که نرم افزار CRM ایده آل آل در واحد بازاریابی شما ایجاد می کند از مرحله طراحی پلان ها و استراتژی ها و کمپین ها شروع می شود و ابزارهایی در اختیار شما قرار میدهد که به شما کمک می کند تا به بهترین شکل نقشه خود را اجرایی کنید. شما می توانید فرایند های بازاریابی خود را به صورت دقیق در سیستم تعریف کنید تا مرحله به مرحله سرنخ ها و فرصت ها به مشتریان وفادار مجموعه شما تبدیل شوند. نرم افزار CRM ایده آل یک ابزار کامل برای مدیریت پرسنل بازاریابی شما می باشد و شما با این ابزار می توایند در هر لحظه در جریان نحوه عملکرد پرسنل بازاریابی خود قرار گیرید. یکی از مشکلات متعدد اجرایی شدن پلن های بازاریابی اختلاف بین پرسنل بر سر فایل ها می باشد با با نرم افزار CRM ایده آل علاوه بر گزارشات تحلیلی عملکرد پرسنل بازاریابی کلیه مذاکرات و پیگیری ها و پیشرفت های هر برنامه بازاریابی در هر لحظه به تفکیک هر یک از پرسنل شما قابل رویت و تحلیل می باشد.

طراحی نرم افزار CRM ایده آل بصورتی انجام شده است که بتواند در سه پلت فرم وب - ویندوز - موبایل به صورت تک یا چند زبانه اجرا شود.
این نرم افزاردارای بیش از 20 ماژول اصلی و 456 قابلیت می باشد.

در ادامه جهت اطلاع از جزئیات بیشتر به صفحه جزئیات و قابلیت های نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ایده آل - نرم افزار CRM ایده آل مراجعه فرمایید.

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.

درخواست کد اشتراک