باشگاه مشتریان
نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

تجارت الکترونیک

راه اندازي فروشگاه آنلاين اين روز ها دغدغه بسياري از افراد و کسب و کار هايي است که محصول يا خدماتي براي ارائه به ديگران دارند. بسياري از کسب و کار هاي کوچک براي توسعه و گسترش فروش خود در فکر راه اندازي فروشگاه اينترنتي هستند و همچنين شرکت ها و سازمان هايي که ساليان سال به شکل سنتي فعاليت داشتند، قصد راه اندازي سيستمي جهت ارائه خدمات و فروش آنلاين دارند تا در کنار ساير استراتژي هاي بازاريابي و فروش، از به روزترين جريان هاي درآمدي بهره ببرند. دورکاری امروزه مورد توجه بسیاری از سازمان ها و شرکت ها می باشد. فراهم نمودن بستر دورکاری با استفاده از ابزارهایی مانند ماژول های فروشگاه آنلاین و باشگاه مشتریان و اپلیکیشن های موبایل نرم افزار CRM ایده آل هم به مشتری و هم به پرسنل شما این امکان را می دهد تا از هر جایی فعالیت خود را انجام نمایند. حذف فاصله ها یا اصطلاح معروف دهکده جهانی با استفاده از نرم افزارهای مبتنی بر اینترنت مانند نسخه تحت وب نرم افزار CRM ایده آل به راحتی امکان پذیر می باشد.
برقراری با سایر سیستم ها در صورت نیاز یکی دیگر از مباحثی است که امروزه با بهره گیری از ابزارهای مربوطه مانند وب سرویس ها امکان پذیر می باشد نرم افزار CRM ایده آل با تولید ماژول وب سرویس بر روی CRM خود این امکان را فراهم ساخته تا شما بتوانید قطاری از اطلاعات را بین نرم افزارهای دیگر جابجا نمایید مانند لینک شده با نرم افزارهای حسابداری همچون نرم افزار حسابدرای سپیدار یا نرم افزار حسابداری هلو یا وب سایت ها و فروشگاه های آنلاین.

طراحی نرم افزار CRM ایده آل بصورتی انجام شده است که بتواند در سه پلت فرم وب - ویندوز - موبایل به صورت تک یا چند زبانه اجرا شود.
این نرم افزاردارای بیش از 20 ماژول اصلی و 456 قابلیت می باشد.

در ادامه جهت اطلاع از جزئیات بیشتر به صفحه جزئیات و قابلیت های نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ایده آل - نرم افزار CRM ایده آل مراجعه فرمایید.

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.

درخواست کد اشتراک