باشگاه مشتریان
نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

باشگاه مشتریان شما

راهکار باشگاه مشتریان CRM ایده آل برای حفظ مشتریان شما :


در باشگاه مشتریان برنامه CRM ایده آل هر مشتری پنل شخصی خود را دارد و می تواند سوابق خود اعم از پروژه ها ، فایل ها و امتیازات کسب شده و ... را مشاهده کند و بتواند از امتیاز های خود استفاده و آن ها را خرج کند . هم چنین می تواند در سیستم باشگاه مشتریان سامانه CRM ایده آل پیش فاکتور و فاکتورهای خود را ببیند و برای آن ها پرداخت آنلاین داشته باشد . مشتریان می توانند درخواست های خود را در قالب تیکت در سامانه درج کنند تا کارشناس مربوطه به آن رسیدگی نماید . همچنین شما می توانید فرم های نظر سنجی مورد نظر خود را با شکل های متنوع و به صورت داینامیک ، طراحی کنید و در هر مرحله از فرآیند ها برای مشتری ارسال کنید تا با بررسی نظرات ،فرآیندهای خود را بهبود ببخشید. شما می توانید فرم های مد نظر خود را در سی ار ام طراحی کنید و با ایجاد چرخه و فرآیند برای هر فرم گردش ایجاد کنید تا در باشگاه مشتریان به صورت اتوماتیک بخش های مختلف سازمان در جریان کار قرار گیرند.


ارسال SMS و ایمیل به صورت تکی و گروهی و اتوماتیک

شما در سامانه CRM ایده آل یک بانک اطلاعاتی کامل و یکپارچه از مشتریان خود دارید که می توانید با اعمال فیلتر های مختلف برای گروهی خاص با متن با نام مشتری ( به صورت اتوماتیک ) از برنامه سی ار ام یا سیستم باشگاه مشتریان ، ایمیل و SMS ارسال کنید.


قابلیت دسته بندی و گرید بندی مشتریان

شما می توانید در باشگاه مشتریان ایده آل بر اساس گرید های مختلف مانند امتیاز کسب شده مشتری ، حجم خرید ، سابقه مشتری و ... مشتریان خود را دسته بندی کنید .


تخصیص کد تخفیف به هر مشتری

تولید داینامیک کد های تخفیف براساس کمپین های تبلیغاتی، از ابزار های موثر برای افزایش حجم سفارش مشتریان در برنامه CRM ایده آل می باشد که شما می توانید هر کد تخفیف را برای گروهی از مشتریان و همچنین براساس محصول یا گروهی از محصولات خاص ایجاد کنید. قابلیت ایجاد تاریخ انقضا و همچنین محدودیت در تعداد دفعات استفاده به شما کمک می کند تا هدفمند کد های تخفیف را از طریق پنل نرم افزار CRM صادر کنید.


طراحی فرآیند های کسب امتیاز به صورت داینامیک

شما می توانید انواع روش های امتیاز گیری براساس موضوعات مختلف برای مشتریان و همکاران و نمایندگان در سیستم ایجاد کنید و مشتریان امتیاز های کسب شده را در باشگاه مشتریان مشاهده می کنند و با الگوریتم های مختلف می توانند ، امتیاز های خود را خرج کنند.


سایر قابلیت‌های باشگاه مشتریان:

  • تخصیص نام کاربری و کلمه عبور به مشتریان به صورت اتوماتیک، تکی و گروهی
  • امکان مشاهده اطلاعات و وضعیت پروژه ها توسط مشتری
  • دانلود پیش فاکتور و فاکتور و حواله خروج
  • مشاهده خلاصه وضعیت مالی و مانده حساب ها توسط مشتری
  • تیکت گذاری برای واحدهای مختلف سازمان توسط مشتری
  • امکان تکمیل انواع فرم های تعریف شده در باشگاه توسط مشتری به همراه گردش در سازمان
  • امکان تعریف انواع پارامترها جهت کسب امتیاز مشتری در باشگاه
  • خرید آنلاین در باشگاه توسط مشتری
  • مدیریت پرداخت آنلاین
نرم افزار CRM ایده آل - باشگاه مشتریان

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.

درخواست کد اشتراک