باشگاه مشتریان
نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

نسخه سفارشی نرم افزار CRM ایده آل

راهکار های پیشنهادی ما در خصوص قیمت نرم افزار CRM و هزینه ها

نرم افزار CRM ایده آل تنها نرم افزار چند زبانه با پوشش زبان های انگلیسی – عربی – فرانسوی – ترکی – روسی و غیره

شما می توانید نرم افزار CRM ایده آل را بر اساس نیاز و متناسب با کسب و کار خود تهیه کنید.

نسخه های سفارشی نرم افزار سی آر ام
  • نسخه های سفارشی براساس تحلیل مجموعه شما و نیاز های شما تولید می شوند.
شروع قیمت خرید crm : از 395 میلیون تومان

نسخه های سفارشی نرم افزار سی آر ام

  • پشتیبانی از کلیه ماژول ها بدون محدودیت افزایش کاربر
  • قابل اجرا در وب یا فضای ابری– ویندوز – موبایل
  • نصب و استقرار رایگان
  • برگزاری یک دوره تحلیل و آموزش کامل رایگان به همراه مشاوره
  • پشتیبانی در لحظه و بدون نوبت
  • امکان دریافت درخواست و سفارشی سازی فراهم می باشد

نسخه سفارشی از نرم افزار CRM ایده آل جهت مجموعه هایی تدارک دیده شده است که در محدوده پوشش منطق های نرم افزار نیاز به اضافه شدن قابلیت هایی در جهت سیستمی شدن فرآیند های مجموعه خود دارند. در این حالت مشتری با ارسال پروپوزال نیازمندی های خود را مطرح می نماید سپس موارد درخواست شده توسط تیم تحلیل شرکت کارا افزار ایده آل بررسی می گردد و نتیجه زمانی و هزینه ای آن به مشتری اعلام می گردد این امکان در جهت تهیه بهترین نرم افزار CRM مورد نیاز مشتریان گرامی با بهترین قیمت نرم افزار CRM در بازار پیش بینی گردیده است.

طراحی نرم افزار CRM ایده آل بصورتی انجام شده است که بتواند در سه پلت فرم وب - ویندوز - موبایل به صورت تک یا چند زبانه اجرا شود.
این نرم افزاردارای بیش از 20 ماژول اصلی و 456 قابلیت می باشد.

در ادامه جهت اطلاع از جزئیات بیشتر به صفحه صفحه جزئیات و قابلیت های نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ایده آل - نرم افزار CRM ایده آل مراجعه فرمایید.

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.

درخواست کد اشتراک