باشگاه مشتریان
نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

نسخه شرکتی نرم افزار CRM ایده آل

راهکار های پیشنهادی ما در خصوص قیمت نرم افزار CRM و هزینه ها

نرم افزار CRM ایده آل تنها نرم افزار چند زبانه با پوشش زبان های انگلیسی – عربی – فرانسوی – ترکی – روسی و غیره

شما می توانید نرم افزار CRM ایده آل را بر اساس نیاز و متناسب با کسب و کار خود تهیه کنید.

نسخه های شرکتی نرم افزار سی آر ام
  • نسخه های شرکتی از 5 کاربر به بالا قابل استفاده می باشند و شما می توانید متناسب با نیاز مجموعه خود به نرم افزار پایه، ماژول های مختلف را اضافه نمایید.
شروع قیمت خرید crm : از 45 میلیون تومان

نسخه های شرکتی نرم افزار سی آر ام

  • پشتیبانی از کلیه ماژول ها و محدودیت افزایش تا50 کاربر
  • قابل اجرا در وب یا فضای ابری– ویندوز – موبایل
  • نصب و استقرار رایگان
  • برگزاری یک دوره تحلیل و آموزش کامل رایگان
  • قابلیت ارتقا به نسخه های بالاتر
  • پشتیبانی در لحظه و بدون نوبت

پیشنهاد ما به کسب کار های متوسط رو به رشد خرید نرم افزار CRM ایده آل نسخه شرکتی می باشد. شما می توانید بسته به نیاز مجموعه خود بصورت ماژولار نسبت به خرید نرم افزار CRM اقدام نمایید و بهترین نرم افزار CRM مورد نیاز خود را با بهترین قیمت نرم افزار CRM در بازار تهیه فرمایید.
نسخه شرکتی از نرم افزار CRM ایده آل جهت کسب کار های متوسط رو به رشد مناسب می باشد در این سیستم امکان استفاده از 5 کاربر همزمان فعال تا افزایش 50 کاربر فراهم می باشد. این نسخه در پلت فرم های وب و ویندوز و موبایل قابل ارائه می باشد. در نسخه های وب امکان استفاده بصورت محلی و لوکال در محل خریدار و یا ابری و کلود در فضای هاست فراهم می باشد

طراحی نرم افزار CRM ایده آل بصورتی انجام شده است که بتواند در سه پلت فرم وب - ویندوز - موبایل به صورت تک یا چند زبانه اجرا شود.
این نرم افزاردارای بیش از 20 ماژول اصلی و 456 قابلیت می باشد.

در ادامه جهت اطلاع از جزئیات بیشتر به صفحه صفحه جزئیات و قابلیت های نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ایده آل - نرم افزار CRM ایده آل مراجعه فرمایید.

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.

درخواست کد اشتراک