باشگاه مشتریان
نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

زنجیره تامین

یک بانک اطلاعاتی کامل و یکپارچه و دسته بندی شده از تامین کنندگان به واحد بازرگانی شما قدرت انتخاب بالایی می دهد. در زنجیره تامین نرم افزار CRM ایده آل ، شما با ورود به پرونده هر یک از تامین کنندگان خود ، می توانید براساس فرایند خریدی که تعریف کرده اید ، کار را شروع و وارد مذاکره شوید ، استعلام های دریافت شده را مقایسه کنید و در هر سفارش ، بهترین تامین کننده را انتخاب کنید. علاوه بر پوشش کنترل و اجرایی شدن ثبت سفارش ها در جریان روند تکمیل کار قرار گیرید و پس از اتمام پروسه تامین کالا با استفاده از ابزار مدیریت انبار نرم افزار CRM ایده آل آل بتوانید به سادگی ورود و خروج کالاها را بصورت ساده یا بارکدی مدیریت نمایید ثبت و دسترسی سریع و ساده به جزئیات خرید های سابق می تواند به تصمیم گیری شما در تعیین قیمت فروش و تهیه مجدد محصولات کمک بسیاری نماید.

طراحی نرم افزار CRM ایده آل بصورتی انجام شده است که بتواند در سه پلت فرم وب - ویندوز - موبایل به صورت تک یا چند زبانه اجرا شود.
این نرم افزاردارای بیش از 20 ماژول اصلی و 456 قابلیت می باشد.

در ادامه جهت اطلاع از جزئیات بیشتر به صفحه جزئیات و قابلیت های نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ایده آل - نرم افزار CRM ایده آل مراجعه فرمایید.

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.

درخواست کد اشتراک