باشگاه مشتریان
نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

مقالات | عمومی

 • صفحه اصلی
 • مقالات | عمومی | بهبود تجربه مشتری (cx) با استفاده از نرم افزار CRM

بهبود تجربه مشتری (cx) با استفاده از نرم افزار CRM

استفاده از نرم افزار CRM به عنوان ابزاری برای بهبود تجربه مشتری از طریق افزایش کیفیت ارتباطات، پیگیری دقیق و سفارشی‌سازی خدمات، منجر به افزایش رضایت و وفاداری مشتریان، بهبود عملکرد فروش و پشتیبانی می‌شود. نرم افزار CRM با فراهم کردن دسترسی به اطلاعات مشتریان به شکل جامع و یکچارچه، ارتباط موثر را فراهم می کند و از طریق تجزیه و تحلیل داده‌ها به کسب و کار اطلاعات ارزشمندی درباره نیازها و ترجیحات مشتریان می‌دهد که این موضوع در بهبود تجربه مشتری (cx) بسیار موثر است.

نرم افزار CRM ایده آل - quote

استفاده از نرم افزار CRM به عنوان ابزاری برای بهبود تجربه مشتری از طریق افزایش کیفیت ارتباطات، پیگیری دقیق و سفارشی‌سازی خدمات، منجر به افزایش رضایت و وفاداری مشتریان، بهبود عملکرد فروش و پشتیبانی می‌شود. نرم افزار CRM با فراهم کردن دسترسی به اطلاعات مشتریان به شکل جامع و یکچارچه، ارتباط موثر را فراهم می کند و از طریق تجزیه و تحلیل داده‌ها به کسب و کار اطلاعات ارزشمندی درباره نیازها و ترجیحات مشتریان می‌دهد که این موضوع در بهبود تجربه مشتری (cx) بسیار موثر است.

در این مقاله قصد داریم ابتدا به یک شناخت نسبت به مفهوم تجربه مشتری یا cx برسیم و درمورد اهمیت آن صحبت کنیم و بعد تعریفی از سفر مشتری و مراحل سفر مشتری خواهیم داشت و بعد با شناخت قابلیت ها و اجزای نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (crm) به چگونگی بهبود تجربه مشتری با استفاده از ابزار سی آر ام در مراحل مختلف سفر مشتری می پردازیم.

تجربه مشتری (cx) چیست و چگونه آن را بهبود دهیم ؟

همه آنچه یک مشتری در ارتباط با یک محصول، برند یا خدماتی خاص تجربه می کند به معنی تجربه مشتری یا cx می باشد. این تجربه می تواند از جنس احساسات یا نگرش های مشتری باشد در که در طول سفر مشتری شکل می گیرد. این سفر شامل مراحل مختلف کشف و آگاهی، بررسی و مطالعه، خرید، خدمات پس از فروش، وفادارسازی می باشد که در هر مرحله از این سفر مشتری تجربیات و احساسات مختلفی را تجربه می کند که بر رضایت و وفاداری او نسبت به برند و محصول موثر می باشد.

حالا قصد داریم از چند منبع معتبر ، تعریف هایی از تجربه مشتری یا CX داشته باشیم :

 

"تجربه مشتری (CX) مجموع تعاملاتی است که یک مشتری در طول رابطه خود با یک برند دارد."

موسسه گارتنر

"تجربه مشتری (CX) برداشتی است که یک مشتری از تعاملات خود با یک شرکت در طول سفر مشتری دارد."

موسسه FORRESTER

"تجربه مشتری (CX) تمام تعاملاتی است که یک مشتری با یک شرکت دارد، از آگاهی تا خرید و فراتر از آن."

مایکروسافت

"تجربه مشتری (CX) برداشتی است که یک مشتری از تعاملات خود با یک شرکت در تمام نقاط تماس دارد."

oracle

"تجربه مشتری (CX) احساس کلی است که یک مشتری در مورد یک برند دارد و بر اساس تمام تعاملاتش با آن برند شکل می گیرد."

Salesforce

"تجربه مشتری (CX) مجموع احساسات و ادراکاتی است که یک مشتری در طول سفر خود با یک شرکت دارد."

کتاب "تجربه نهایی مشتری" نوشته Bruce Temkin

"تجربه مشتری (CX) میزان آسانی و لذت بخش بودن تعامل یک مشتری با یک شرکت است."

کتاب "The Effortless Experience" نوشته  Micah Solomon

"تجربه مشتری (CX) کلید ایجاد وفاداری به مشتری و رشد بلندمدت است."

کتاب "Putting Customers First"  نوشته  Colin Shaw

"تجربه مشتری (CX) یک استراتژی تجاری است که بر ایجاد تجربیات مثبت و پایدار برای مشتریان تمرکز دارد."

وب سایت CXology

"تجربه مشتری (CX) یک رشته در حال تکامل است که بر درک و بهبود سفر مشتری تمرکز دارد."

وب سایت CustomerThink

 

حالا قصد داریم مروری بر تجربه مشتری (cx) در مراحل مختلف سفر مشتری داشته باشیم تا نسبت به این موضوع دید بهتری پیدا کنیم :

مرحله کشف و آگاهی :

در این مرحله مشتری با برند و محصول آشنایی اولیه پیدا می کند و اولین ارتباط مشتری با محصول در این مرحله شکل می گیرد و از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. هر کسب و کار و برندی برای ایجاد آگاهی و آشنایی مشتریان با محصول خود از روش های مختلفی از جمله تبلیغات در شبکه های اجتماعی و یا محیطی، شرکت در نمایشگاه ها، برگزاری سمینار و وبینار و ... استفاده می کند و نرم افزار CRM می تواند ابزار مناسبی برای دسته بندی و گزارش گیری از سرنخ های بدست آمده به تفکیک هریک از کانال های ارتباطی باشد. شما می توانید در نرم افزار crm به تفکیک هریک از کانال های ارتباطی از تعداد سرنخ های بدست آمده و کیفیت آن ها گزارش داشته باشید و این به شما کمک می کند تا از استراتژی های متناسب برای گروه های مختلف مشتریان استفاده کنید.

 • ارسال پیام کوتاه و ایمیل های خوش آمد گویی در ارتباط اول با مشتری می تواند تجربه مثبتی در زهن مشتریان بالقوه ایجاد کند. شما در نرم افزار CRM با تعریف فرایندهای اتوماتیک می توانید نسبت به ارسال خودکار پیامک و ایمیل در زمان های مناسب از جمله پس از ارتباط اولیه با مشتریان بالقوه اقدام کنید.
 • ارائه محتواهای آموزشی مرتبط با محصول یا خدمات شما، مثل ویدیوها، مقالات یا راهنماهای استفاده، می‌تواند به افزایش آگاهی مشتریان از مزایا و استفاده بهینه از محصول شما کمک کند که از طریق سی آر ام این محتوا می تواند به شکل گروهی و در زمان کوتاهی برای دسته های مختلف مشتریان ارسال شود.
 • نحوه اطلاع رسانی در خصوص محصولات و خدمات از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. فاصله زمانی بین اطلاع رسانی ها، کانال های اطلاع رسانی، متناسب بودن اطلاعات و گروه مشتریان مواردی می باشد که باید به آن  ها توجه کرد. دراین مورد هرچه اطلاعات و شناخت بیشتری از مشتریان داشته باشید می توانید بهتر اطلاع رسانی را مدیریت کنید و پروفایل هر سرنخ در نرم افزار CRM مناسب برای ذخیره این اطلاعات می باشد.

مرحله بررسی و مطالعه :

در مرحله بررسی و مطالعه در سفر مشتری، مشتریان با محصول و خدمات آشنایی پیدا کردند و برای اینکه بتوانند تصمیم گیری کنند نیاز به اطلاعات بیشتری دارند و در این مرحله، آنها به دنبال راهنمایی بیشتر، مقایسه گزینه‌ها، و ارزیابی موارد مختلف هستند. برای ایجاد تجربه مشتری موثر در این مرحله، می‌توانید از راهکارهایی مانند موارد زیر استفاده کنید:

 • ارائه اطلاعات دقیق و کامل: اطمینان حاصل کنید که مشتریان به راحتی به اطلاعاتی که نیاز دارند برای ارزیابی محصول یا خدمات شما دسترسی داشته باشند. لینک وبسایت شما می تواند در پیام های اطلاع رسانی شما که به صورت پیام کوتاه یا ایمیل ارسال می کنید، قرار گیرد. ارائه مشخصات فنی، ویژگی‌ها، مزایا و معایب محصول به صورت شفاف و کامل از اهمیت بالایی برخوردار است.
 • مقایسه گزینه‌ها: به مشتریان کمک کنید تا محصول یا خدمات شما را با گزینه‌های دیگر موجود در بازار مقایسه کنند. ارائه مزایا و نقاط قوت محصول خود نسبت به رقبا می‌تواند تصمیم‌گیری آنها را تسهیل کند.
 • ارائه شواهد اجتماعی: نمایش بازخوردها، نقد‌ها و تجربیات مثبت دیگرانی که از محصول شما استفاده کرده‌اند، می‌تواند به افزایش اعتماد مشتریان و تصمیم‌گیری مثبتشان کمک کند.
 • ارائه مطالب آموزشی: فراهم کردن محتواهای آموزشی مرتبط با استفاده از محصول یا خدمات شما، مانند ویدیوها، مقالات و راهنما های استفاده، به مشتریان کمک می‌کند تا بهتر بفهمند که چگونه محصول شما می‌تواند نیازها و مشکلات آنها را حل کند.
 • ارائه مشاوره فردی: فراهم کردن فرصت برای مشاوره فردی و پاسخ به سوالات مشتریان می‌تواند اطمینان بیشتری را در آنها ایجاد کند و به آنها کمک کند تا تصمیم به خرید از شما بگیرند.
 • لینک وبسایت با نرم افزار CRM : شما می توانید وبسایت خود را با نرم افزار crm لینک کنید تا زمانی که مشتریان در وبسایت شما ثبت نام می کنند اطلاعات آن ها وارد نرم افزار crm شود و این می تواند در اطلاع رسانی های شما کمک کند. همچنین درصورتی که مشتریان شما در وبسایت، محصول خاصی را جستجو کنند، شما از طریق نرم افزار CRM آگاه می شوید و می توانید برای مشتری، اطلاعات بیشتری از آن محصول ارسال کنید و یا پیشنهاد ویژه مانند تخفیف برای آن مشتری خاص روی محصولی که مدنظر داشته، در نظر بگیرید و اطلاع رسانی کنید.

مرحله خرید

در مرحله خرید در سفر مشتری، مشتریان تصمیم به خرید محصول یا خدمات شما را می‌گیرند و اقدام به خرید می‌نمایند. این مرحله مهمترین بخش از سفر مشتری است و بسته به نوع محصول یا خدمات شما، ممکن است فرآیند خرید متفاوتی داشته باشد. در این مرحله، می‌توانید با استفاده از راهکارهای مختلف، فرآیند خرید مشتریان را تسهیل کرده و اطمینان آنها را از انتخاب درستشان بیشتر کنید. در بهبود تجربه مشتری (cx) در این مرحله می توانید اقدامات متنوعی انجام دهید و از این فرصت برای ایجاد یک تجربه مثبت برای مشتری خود استفاده کنید.

در ادامه قصد داریم برخی از اقداماتی که می تواند باعث بهبود تجربه مشتری یا cx در مرحله خرید از سفر مشتری شود، باهم بررسی کنیم :

 • نحوه پرداخت: ایجاد روش های مختلف پرداخت در جهت تسریع پرداخت مشتری از اهمیت بالایی برخوردار است. درصورتی که نحوه خرید مشتریان شما به صورت آنلاین می باشد، پروسه پرداخت آنلاین از طریق درگاه، درگاه های بانکی که شما در اختیار مشتریان قرار دادید، و همچنین رابط کاربری ساده و کاربر پسند به شما در بهبود تجربه مشتری کمک می کند. لینک وبسایت با نرم افزار crm در این مرحله به شما کمک می کند تا به صورت خودکار در نرم افزار CRM فاکتور مربوط به این مشتری صادر شده و اطلاعات پرداخت مشتری به فاکتور مربوطه منتقل و تسویه شود و درنتیجه فرایند فروش پیشرفت کند و این مورد می تواند به مشتری در قالب پیامک اطلاع رسانی شود.
 • ارائه تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه: ارائه تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه به مشتریان می‌تواند آنها را به خرید ترغیب کند و تصمیم خریدشان را تسریع کند. حال اینکه شما تخفیف ها و پیشنهاد های ویژه را با چه سیاست هایی در نظر می گیرید و به چه شکل به مشتریان اطلاع رسانی می کنید در بهبود تجربه مشتری تاثیر زیادی دارد. سیاست های تخفیف و امتیازدهی به مشتریان درصورتی که به شکل صحیح و خلاقانه نباشد، باعث آسیب به جایگاه برند شما می شود.

برای اینکه تخفیف و پیشنهاد های شما به اندازه کافی موثر باشد، باید موارد زیر را در نظر داشته باشید :

 1. شناخت مخاطب: ابتدا باید بازار مخاطب خود را به خوبی شناسایی کرده و نیازها و ترجیحات آنها را درک کنید و براساس پرسونای مخاطبین نسبت به تعریف سیاست های تخفیف اقدام نمایید. تعریف ویژگی های مختلف برای مشتریان در نرم افزار CRM در این مورد به شما کمک ویژه ای خواهد کرد.
 2. تنوع در تخفیف و پیشنهاد ها: تخفیف‌ها باید به اندازه کافی جذاب و مناسب باشند تا مشتریان را به خرید ترغیب کنند، اما به نحوی باشد که سودآوری شما را نیز حفظ کند. تعریف پکیج هایی از چند محصول با قیمت مناسب، تخفیف های پلکانی باتوجه به حجم خرید، تخفیف کالایی براساس تعداد محصول خریداری شده، هدایای تشویقی جهت خرید بیشتر، از جمله مواردی هستند که می توانید در پیشنهاد های خود در نظر بگیرید. تعریف قوانین امتیازدهی در نرم افزار CRM براساس حجم خرید، تعداد دفعات خرید، بازه زمانی بین خرید های متوالی و ... می تواند راهنمای شما جهت تعریف انواع پیشنهاد ها و تخفیف ها باشد.
 3. زمان بندی مناسب: تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه را در زمانی ارائه دهید که مشتریان بیشترین تقاضا را دارند، مانند تعطیلات، فصل فروش، رویدادهای ویژه و ... همچنین فاصله زمانی بین پیشنهاد ها از اهمیت ویژه ای برخودار می باشد تا باعث کلافگی و عدم رضایت نشود. زیرا درصورتی که تخفیف‌ها و پیشنهادها به طور مکرر و با فاصله زمانی کم ارائه شوند، ارزش آنها کاهش می یابد و مشتریان را از خرید باز می دارد. زمان بندی و گزارش پیام ها و پیشنهاد های ارسال شده به مشتریان را در نرم افزار CRM مدیریت کنید.
 4. ارائه پیشنهادهای شخصی‌سازی شده: پیشنهادها و تخفیف‌ها را به شکل شخصی‌سازی شده متناسب با گروه های مختلف مشتریان ارائه دهید، بر اساس سابقه خرید، ترجیحات و نیازمندی ها ، اندازه و رتبه، میزان امتیاز و .... سوابق مشتریان در نرم افزار CRM بهترین ابزار برای دسترسی به این اطلاعات می باشد تا برای هر مشتری به شکل شخصی سازی شده پیشنهاد های ویژه ارائه دهید که این موضوع در تجربه مشتری (cx) می تواند بسیار با اهمیت باشد.
 • باشگاه مشتریان :

باشگاه مشتریان یک ابزار استراتژیک است که برای بهبود تجربه مشتری و افزایش وفاداری آنها استفاده می‌شود. ماژول باشگاه مشتریان در نرم افزار crm باتوجه به اینکه اطلاعات لازم را از پرونده مشتریان دریافت می کند می تواند امتیازاتی مانند تخفیف‌ها، هدایای ویژه و ... را برای آن ها فراهم کند و همچنین دسترسی مشتریان به اطلاعات و سوابق مانند سفارشات قبلی، محصولات مورد علاقه، وضعیت سفارشات و موارد مشابه در بهبود تجربه مشتری یا cx بسیار موثر است.

با ایجاد یک باشگاه مشتریان موفق، سازمان‌ها می‌توانند رابطه مستقیم و موثرتری با مشتریان خود برقرار کنند و تجربه مشتریان را بهبود بخشند که در نهایت به افزایش وفاداری، افزایش درآمد و رشد کسب و کار منجر می‌شود.

مرحله خدمات پس از فروش

مرحله خدمات پس از فروش در سفر مشتری به فرایند ارائه خدمات و پشتیبانی بعد از خرید محصول یا خدمات می‌پردازد. این مرحله بسیار حیاتی است زیرا پس از خرید محصول، مشتریان نیاز به پشتیبانی، راهنمایی و رفع مشکلات خود دارند. در این مرحله، سازمان باید از مشتریان مراقبت کند و تلاش کند تا تجربه مشتری پس از خرید را بهبود بخشد.

در ادامه قصد داریم برخی از اقداماتی که می تواند باعث بهبود تجربه مشتری در مرحله خدمات پس از فروش از سفر مشتری شود، باهم بررسی کنیم :

 • پشتیبانی مشتریان: ارائه خدمات پشتیبانی تلفنی، آنلاین یا حضوری جهت رفع مشکلات مشتریان و پاسخدهی به سوالات مشتریان
 • آموزش : ارائه آموزش‌ها و راهنمایی های لازم به مشتریان برای استفاده بهینه از محصول یا خدمات
 • تعمیر و نگهداری: ارائه خدمات تعمیر و نگهداری بعد از فروش به مشتریان به منظور حفظ و بهبود عملکرد محصولات
 • به‌روزرسانی و ارتقاء: ارائه به‌روزرسانی‌ها و نسخه‌های جدید محصولات به مشتریان به منظور بهبود عملکرد و افزودن ویژگی‌های جدید
 • ارزیابی و بازخورد: جمع‌آوری بازخورد از مشتریان درباره تجربه‌شان و استفاده از آن ها در بهبود محصول و خدمات

 

جهت آشنایی با کاربرد نرم افزار CRM در ارائه خدمات پس از فروش و  بهبود تجربه مشتریان در استفاده از محصولات و خدمات، پیشنهاد می شود مطلب زیر را مطالعه کنید :

https://crm-ideal.com/CRMCustomerService

مرحله وفادارسازی :

 این مرحله در سفر مشتری به فرایند تلاش برای حفظ و تقویت رابطه بین سازمان و مشتری پس از خرید محصول یا خدمات می‌پردازد. در این مرحله، هدف اصلی سازمان ایجاد و تقویت وفاداری مشتریان است تا آنها به عنوان مشتریان دائمی شناخته شوند و باعث افزایش درآمد و سود شرکت شوند. برای دستیابی به این هدف، باید رویکرد هایی را اتخاذ کنید که مشتریان احساس ارزشمندی ‌کنند و این مهم با بهبود تجربه مشتری همراه است.

در ادامه میخواهیم به کاربرد نرم افزار CRM در وفادارسازی مشتریان با چند مثال بپردازیم :

 • برنامه وفاداری: ارائه برنامه‌های وفاداری با امتیازدهی به مشتریان بر اساس میزان خرید و شرکت در فعالیت‌های مختلف. به عنوان مثال، ارائه امتیازهای وفاداری برای هر خرید و به ازای هر امتیاز در نظر گرفتن تخفیف یا هدیه
 • ارائه تخفیف‌های ویژه: ارائه تخفیف‌های ویژه به مشتریان وفادار به مناسبت روز تولد، سالگرد خرید و موارد مشابه، که این اقدام باعث افزایش رضایت و وفاداری مشتریان و بهبود تجربه مشتری می‌شود.
 • برگزاری رویدادهای ویژه: برگزاری رویدادها و جلسات ویژه برای مشتریان وفادار به منظور ایجاد فرصت‌هایی برای ارتباط مستقیم و ارتقاء رابطه با آن‌ها که در بهبود تجربه مشتریان موثر است.
 • ارائه خدمات : ارائه خدمات اضافی و رایگان به مشتریان وفادار، مانند تعمیرات رایگان، ارائه مشاوره‌های رایگان و ...
 • ارتباط مستمر: حفظ ارتباط مستمر با مشتریان وفادار از طریق ارسال ایمیل‌ها، پیامک‌ها، تماس‌های تلفنی و ارتباطات شبکه‌های اجتماعی برای اطلاع‌رسانی در مورد تخفیف‌ها، پیشنهادهای ویژه و اخبار جدید

یکی از استراتژی های جذاب برای وفادارسازی مشتریان، ریتنشن مارکتینگ با بازاریابی بازگشتی است که برای آشنایی بیشتر، می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

ریتنشن مارکتینگ چیست ؟ مزایای ریتنشن مارکتینگ

تفاوت CRM و CEM چیست ؟

CRM  (مدیریت ارتباط با مشتری) و CEM (مدیریت تجربه مشتری) هر دو ابزارهای کلیدی برای بهبود تعاملات و روابط با مشتریان هستند، اما اهداف، تمرکز و رویکردهای متفاوتی دارند. در ادامه به تفاوت‌های اصلی بین این دو مفهوم می‌پردازیم:

هداف اصلی

هدف اصلی CRM بهبود مدیریت ارتباطات و تعاملات با مشتریان فعلی و بالقوه، افزایش رضایت و وفاداری مشتریان و در نهایت افزایش فروش است اما هدف اصلی CEM ایجاد و مدیریت تجارب مثبت و ارزشمند برای مشتریان در طول تمامی نقاط تماس و تعاملات با برند می باشد.

تمرکز

تمرکز CRM  بر جمع‌آوری و مدیریت داده‌های مشتریان و خودکارسازی فرآیندها از مرحله بازاریابی و فروش تا مرحله خدمات پس از فروش می باشد درحالی که CEM بر درک و بهبود تجربه‌های احساسی و عملیاتی مشتریان در تعامل با برند، محصولات و خدمات تمرکز دارد.

ویژگی ها و قابلیت ها

CRM با قابلیت های مدیریت تماس‌ها و تعاملات، ثبت و پیگیری تماس‌ها، ایمیل‌ها و جلسات با مشتریان، مدیریت فرصت‌های فروش و تعریف مراحل مختلف چرخه فروش، گزارش‌ دهی و تحلیل و ارزیابی عملکرد فروش، باعث افزایش بهره وری تیم فروش می شود و خدمات باکیفیتی به مشتریان ارائه میدهد.

CEM با قابلیت های جمع‌آوری نظرات و بازخوردهای مشتریان از طریق نظرسنجی‌ها، مصاحبه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، مدیریت سفر مشتری و تحلیل و بهبود نقاط تماس مشتریان در طول سفر مشتری، استفاده از ابزارهای تحلیل احساسات برای درک بهتر نظرات و واکنش‌های مشتریان و شناسایی و اجرای اقداماتی برای بهبود تجربه مشتری بر اساس داده‌ها و بازخوردهای دریافتی، باعث ایجاد تجارب مثبت برای مشتریان می شود و افزایش رضایت و وفاداری مشتریان را به همراه دارد. همچنین تقویت ارتباطات عاطفی با مشتریان از طریق درک بهتر احساسات و نیازهای آن‌ ها حاصل می شود.

 

جمع بندی

در این مقاله، به بررسی اهمیت استفاده از نرم ‌افزار CRM در بهبود تجربه مشتری (CX) پرداختیم. ابتدا به توضیح مفهوم تجربه مشتری و اهمیت آن در موفقیت تجاری پرداختیم. سپس وارد بررسی نرم ‌افزار CRM شدیم و نشان دادیم که چگونه این ابزار می ‌تواند به بهبود تجربه مشتری کمک کند. مزایای استفاده از نرم ‌افزار CRM از جمله بهبود ارتباط با مشتریان، بهبود فرآیندهای داخلی، و افزایش فرصت‌های فروش را برجسته کردیم.

در نهایت، این مقاله نشان داد که با استفاده از نرم ‌افزار CRM، سازمان‌ها می ‌توانند به طور مؤثر‌ تر با مشتریان خود ارتباط برقرار کرده و تجربه‌ای بهتر و مثبت ‌تر را برای آنها ایجاد کنند. از این رو، توجه به نیاز ها و ترجیحات مشتریان، بهبود فرآیندهای داخلی، و استفاده از داده‌های مشتریان برای ارتقاء خدمات، می‌تواند به توسعه و رشد سازمان‌ ها کمک کند و در نهایت تجربه مشتری را بهبود بخشد.

 

گروه خبری: عمومی

0 نظر

 • برای این خبر نظری ثبت نشده است.

نظر

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.

درخواست کد اشتراک