باشگاه مشتریان
نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

مقالات | عمومی

  • صفحه اصلی
  • مقالات | عمومی | حضور فعال نرم افزار CRM ایده آل در بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران

حضور فعال نرم افزار CRM ایده آل در بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران

بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان از تاریخ 20 الی 23 شهریور 1399 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. از تامین کنندگان آجر و گچ و سیمان و بتون و سازه های فلزی گرفته تا آسانسور و گاز و فر و شیرآلات و نرم افزار CRM ، هر آنچه که در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد در این نمایشگاه در کارزار معرفی و رقابت قراردارند.

نرم افزار CRM ایده آل - quote

بيستمين دوره نمايشگاه بين المللي صنعت ساختمان از تاريخ 20 تا 23 شهريور 1399 در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگزار مي شود. از تامين کنندگان آجر و گچ و سيمان و بتون و سازه هاي فلزي گرفته تا آسانسور و گاز و فر و شيرآلات و نرم افزار CRM ، هر آنچه که در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار مي گيرد در اين نمايشگاه در کارزار معرفي و رقابت قراردارند.  براي نرم افزار CRM ايده آل يکي از پرفروش ترين حوزه ها همين بخش بوده است و همواره حضوري فعال در کنار مشتريان خود دارد.

طبق سنوات گذشته در اين نمايشگاه  از قابليت هاي جديد نرم افزار CRM ايده آل از جمله باشگاه مشتريان جديد رونمايي خواهد شد. در واقع امروز شما مي توانيد يک نرم افزار يکپارچه مديريت کسب و کار ايده آل داشته باشيد که داخل سازمان شما بحث بازاريابي، فروش، خدمات، مديريت مالي و اتوماسيون درون سازماني را شامل مي شود و همچنين در خارج از سازمان شما، باشگاه مشتريان و فروشگاه آنلاين را ارائه مي دهد که به صورت يکپارچه عمل مي کند. لينک فروشگاه آنلاين و باشگاه مشتريان ايده آل روي سايت شما قرار مي گيرد و مخاطبان و مشتريان شما مي توانند هم به صورت آنلاين خريد کنند و هم وارد پنل خود شوند و سوابق خود را ببينند و همچنين براي شما تيکت بگذارند و درخواست هاي خود را ثبت کنند.

فروش ويژه نرم افزار CRM ايده آل در بيستمين دوره از نمايشگاه صنعت ساختمان شامل موارد زير مي باشد :

enlightened·        تا 20 % تخفيف خريد نقدي

enlightened·        2 ماژول هديه روي خريد شما

enlightened·        يک جلسه مشاوره کسب و کار در کنار آموزش کامل نرم افزار

enlightened·        برگزاري دو کمپين بازاريابي براي مشتريان شما

·         

در اين دوره از نمايشگاه، اين امکان براي شما فراهم مي باشد تا به صورت حضوري در غرفه ما يک پرزنت کامل از نرم افزار داشته باشيد. جهت هماهنگي زمان دموي حضوري در غرفه شرکت ايده آل از طريق لينک زير مي توانيد اقدام کنيد.

yesدرخواست دموي رايگان نرم افزار CRM ايده آل

 

شرکت کارا افزار ايده آل در سالن ميلاد طبقه بالا غرفه 31209  مستقر و صميمانه منتظر حضور گرم شما هستيم.

گروه خبری: عمومی

0 نظر

  • برای این خبر نظری ثبت نشده است.

نظر

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.

درخواست کد اشتراک