باشگاه مشتریان
نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

مقالات | عمومی

  • صفحه اصلی
  • مقالات | عمومی | رونمایی از جدیدترین نسخه نرم افزار CRM ایده آل در نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی 98

رونمایی از جدیدترین نسخه نرم افزار CRM ایده آل در نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی 98

شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته از تاریخ 26 تا 29 آذر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. این نمایشگاه فرصت خوبی است تا شما بتوانید با ابزارهای روز بازاریابی و تبلیغات آشنا شوید و تحولی در کسب و کار خود ایجاد کنید.

نرم افزار CRM ایده آل - quote

شانزدهمين دوره نمايشگاه بين المللي تبليغات، بازاريابي و صنايع وابسته از تاريخ 26 تا 29 آذر در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگزار مي شود. اين نمايشگاه فرصت خوبي است تا شما بتوانيد با ابزارهاي روز بازاريابي و تبليغات آشنا شويد و تحولي در کسب و کار خود ايجاد کنيد.

ما قصد داريم در اين نمايشگاه از قابليت هاي جديد نرم افزار CRM ايده آل از جمله فروشگاه آنلاين رونمايي داشته باشيم. در واقع امروز شما مي توانيد يک نرم افزار يکپارچه مديريت کسب و کار ايده آل داشته باشيد که داخل سازمان شما بحث بازاريابي، فروش، خدمات، مديريت مالي و اتوماسيون درون سازماني را شامل مي شود و همچنين در خارج از سازمان شما، باشگاه مشتريان و فروشگاه آنلاين را ارائه مي دهد که به صورت يکپارچه عمل مي کند. لينک فروشگاه آنلاين و باشگاه مشتريان ايده آل روي سايت شما قرار مي گيرد و مخاطبان و مشتريان شما مي توانند هم به صورت آنلاين خريد کنند و هم وارد پنل خود شوند و سوابق خود را ببينند و همچنين براي شما تيکت بگذارند و درخواست هاي خود را ثبت کنند.

فروش ويژه نرم افزار CRM ايده آل در شانزدهمين دوره از نمايشگاه بين المللي تبليغات، بازاريابي و صنايع وابسته شامل موارد زير مي باشد :

·        تا 30 % تخفيف خريد نقدي

·        2 ماژول هديه روي خريد شما

·        يک جلسه مشاوره کسب و کار در کنار آموزش کامل نرم افزار

·        برگزاري دو کمپين بازاريابي براي مشتريان شما

·         

در اين دوره از نمايشگاه، اين امکان براي شما فراهم مي باشد تا به صورت حضوري در غرفه ما يک پرزنت کامل از نرم افزار داشته باشيد. جهت هماهنگي زمان دموي حضوري در غرفه شرکت ايده آل از طريق لينک زير مي توانيد اقدام کنيد.

درخواست دموي رايگان نرم افزار CRM ايده آل

شرکت کارا افزار ايده آل در سالن 8 و 9 ، غرفه 108 منتظر حضور شما مي باشد.

گروه خبری: عمومی

0 نظر

  • برای این خبر نظری ثبت نشده است.

نظر

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.

درخواست کد اشتراک