باشگاه مشتریان
نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

مقالات | عمومی

  • صفحه اصلی
  • مقالات | عمومی | با ابزارهایی مانند نرم افزار CRM سهم بازار خود را افزایش دهید

با ابزارهایی مانند نرم افزار CRM سهم بازار خود را افزایش دهید

هر بازار هدفی، مشخصات و ویژگی های خاص خود را دارد. هرچقدر شناخت بهتری نسبت به بازار هدف خود داشته باشید و اطلاعات دقیق تری از خصوصیات آن بدست آورید، می توانید با به کارگیری حداکثر پتانسیل سازمان و ابزارهایی مانند نرم افزار CRM سهم بیشتری از بازار هدف خود داشته باشید.

نرم افزار CRM ایده آل - quote

جهت افزايش سهم بازار، 4 نکته اهميت دارد :

1- تشکيل بانک اطلاعاتي کامل و يکپارچه از مشتريان و بازار، اولين گام براي شناخت و جذب بازار هدف مي باشد. نرم افزار CRM ايده آل، به شما کمک مي کند تا بتوانيد فرصت ها، سرنخ ها، مشتريان و مخاطبين موثري که در محدوده هدف شما قرار دارند، به صورت يکپارچه داشته باشيد.

2- مشتريان و بازار هدف شما، هرکدام داراي ابعاد، مشخصات و مختصات خاصي هستند و لازم است تا اطلاعات مربوط به آن ها براساس هرکدام از مشخصات قابل اهميت دسته بندي شوند و بازار هدف شما بخش بندي شود. در نرم افزار CRM ايده آل اين گروه بندي ها و دسته بندي ها، براي هر مشتري و هرکدام از مخاطبين به شکل هاي مختلف و دايناميک و با عناوين مختلف قابل تعريف مي باشد و شما به شکل هاي مختلف مي توانيد از اين اطلاعات گزارش هاي تحليلي، آماري و نموداري داشته باشيد.

3- باتوجه به استراتژي هايي که براي جذب بازار در نظر مي گيريد و برنامه هاي اجرايي که بر اساس آن تنظيم مي کنيد، شما به کارشناسان واحد بازاريابي و فروش براي پياده سازي برنامه ها نياز داريد. کارشناسان باتوجه به وظايفي که طبق برنامه هاي اجرايي به صورت مشخص دارند، اقدام به تکميل اطلاعات، شناسايي فرصت ها و سرنخ ها و پيگيري هاي منظم مي نمايند و مرحله به مرحله با فرصت ها و مشتريان بالقوه ارتباط مي گيرند تا آن ها را به مشتريان نهايي تبديل کنند. در اين ميان، کليدي ترين ابزار آن ها نرم افزار CRM مي باشد. آن ها در نرم افزار CRM ايده آل برنامه مشخصي دارند و همه سوابق، رويدادها و مذاکرات قابل ثبت و به وسيله ابزارهاي ارتباطي داخل سيستم ، قابل پيگيري هاي منظم مي باشد.

4- آنچه که باعث مي شود يک برنامه به بهترين شکل اجرا شود، نظارت و کنترل هدفمند مي باشد. شما براي افزايش سهم بازار، هدف گذاري هاي مشخصي انجام داده ايد و با پلان هاي تدوين شده وارد فاز اجرايي شده ايد. حالا زمان کنترل کار و گزارش گيري هاي منظم مي باشد. نرم افزار CRM مهم ترين ابزار شما براي مديريت کار مي باشد. در نرم افزار CRM ايده آل شما مي توانيد متناسب با دسته بندي که روي بازار داشتيد، به هرکارشناس قسمت خاصي از بازار را تخصيص دهيد. عملکرد کارشناسان به صورت روزانه و در بازه هاي زماني خاص را کنترل کنيد. همچنين فرايند و روال کاري که براي جذب و توسعه در نظر گرفته ايد، در سيستم به صورت دقيق و همراه با جزئيات به تفکيک هر مرحله قابل تعريف است و اين به شما کمک مي کند تا بتوانيد از هر وضعيت فرايند، گزارش هاي مختلف بگيريد.

 

گروه خبری: عمومی

0 نظر

  • برای این خبر نظری ثبت نشده است.

نظر

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.

درخواست کد اشتراک