باشگاه مشتریان
نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

مقالات | عمومی

  • صفحه اصلی
  • مقالات | عمومی | 8 عادت روزانه برای موفقیت در فروش با کمک نرم افزار CRM

8 عادت روزانه برای موفقیت در فروش با کمک نرم افزار CRM

در یک روز کاری هر کارشناس فروش متناسب با برنامه ای که دارد و متناسب با حجم کاری که دارد مشغول به انجام فعالیت های مختلف می شود. در این مطلب می خواهیم به فعالیت های روزمره ای بپردازیم که اگر با کمک نرم افزار CRM صورت گیرد مستقیما می توانند عملکرد و مقدار فروش شما را افزایش دهند.

نرم افزار CRM ایده آل - quote

1- جايگاه فعلي خود نسبت به هدف گزاري که داريد را چک کنيد.

هر کارشناس در يک بازه زماني، با توجه به شرايط مختلف مقدار فروش مشخصي را هدف گزاري کرده است. اگر به صورت روزانه جايگاه خود نسبت به هدف گزاري که داشتيد را بررسي کنيد، به شما نشان مي دهد که در کجاي مسير قرار داريد و فرصت هاي فروش شما در چه وضعيتي قرار دارند. در نرم افزار crm  ايده آل مي توانيد target هاي فروش خود را مشخص کنيد و همچنين از آن گزارش بگيريد

2- تلاشي براي به آتش کشيدن اقيانوس نداشته باشيد.

روي موضوعاتي تمرکز کنيد و وقت بگذاريد که بيشترين تاثير در دستيابي به اهدافتان را خواهند داشت. شما کارهاي ممکن بسياري را مي توانيد انجام دهيد که کاملا شما را مشغول مي کنند اما در نهايت براي شما آورده اي ندارند. در نتيجه در الويت بندي انجام کارها، زمان خود را براي مسائلي که بيشترين بازدهي را دارند، صرف کنيد. در نرم افزار سی آر ام ايده آل تمامي مسائل بر اساس ميزان اهميت الويت بندي شوند و پيگيري هاي لازم بر اساس اهميت انجام شود.

3- روي با ارزش ترين مشتريان خود تمرکز کنيد.

اصل پالتو در فروش نيز پاسخگو مي باشد. تعداد کمي از مشتريان شما، بيشترين سود دهي را براي شما دارند و پتانسيل بالايي براي فروش دارند. روي اين مشتريان تمرکز کنيد و آن ها را پرورش دهيد. در نرم افزار crm ايده آل مي توانيد مشتريان را برا اساس پتانسيلشان گريد بندي کنيد و بر اساس پتانسيل بر روي آنها تمرکز کنيد.

4- زماني را براي تعمق بخشيدن به رابطه خود با مشتريان اختصاص دهيد.

شما بايد در هر روز کاري يک تعادل زماني بين « مشتريان بالقوه » که براي شما در حال حاضر سودآوري دارند و « مشتريان بالفعل » که در آينده مجددا براي شما سودآوري دارند، برقرار کنيد. در نرم افزار crm  ايده آل با توجه به گروه بندي مشتريان پيگيري و ريمايندر هاي لازم انجام مي شود و با استفاده از smart contact مي توان ارتباط موثر با مشتريان بالقوه و بالفعل برقرار کرد

5- مطالب جديد بياموزيد.

يادگيري مطالب جديد در حوزه کاري خود به صورت روزانه به شما کمک مي کند تا در بحث فروش سهم بيشتري از بازار داشته باشيد و تجربه هاي جديدي را کسب کنيد و در موفقيت شما تاثيرگذار مي باشد. در نرم افزار crm ايده آل مديريت دانش را مي توان انجام دهيد تا هر لحظه به مطالب جديد دسترسي داشته باشين و آنها را با يکديگر به اشتراک بگذاريد

6- زماني را به کارهاي غير منتظره اختصاص دهيد.

کل روز خود را برنامه ريزي نکنيد. باتوجه به اينکه کل اتفاقات روز قابل پيش بيني نيست و شما در طول روز با اتفاقات روزمره اي روبرو هستيد، در روز کاري خود زماني را براي رسيدگي به اتفاقات غير قابل پيش بيني اختصاص دهيد.

7- تماس هاي بازاريابي بگيريد.

براي بازاريابي با مشتريان بالقوه در حوزه هاي مختلف تماس بگيريد و آن ها را از بازخورد محصولات خود با خبر سازيد و از تجربه مشتريان به آن ها بگوييد. بعد از مدتي شما ليستي از سرنخ هاي نزديک به فروش خواهيد داشت.  در نرم افزار crm ايده ال مديريت تمامي سرنخ ها را مي توانيد داشته باشد تا تبديل به فرصت تجاري و فروش شود.

8- راز هاي مشتريان خود را کشف کنيد.

آنچه در فضاي رقابتي باعث موفقيت شما در فروش مي شود شناخت درست نياز هاي مشتري مي باشد. اگر شما بتوانيد با شناخت خوب نسبت به محصولتان، نياز هايي از مشتري را کشف کنيد، به راحتي از رقباي خود جلو مي زنيد. در نرم افزار crm ايده آل تمامي نياز ها و موارد مورد انتظار مشتريان در پرونده شان ثبت مي شود تا با توجه به نياز هاي آنها راه حل هاي جامع براي رفع آنها ارائه شود تا از رقبايتان پيشي بگيريد.

 

گروه خبری: عمومی

0 نظر

  • برای این خبر نظری ثبت نشده است.

نظر

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.

درخواست کد اشتراک