نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

مقالات | عمومی

  • صفحه اصلی
  • مقالات | عمومی | پنج راه برای اینکه «فروشنده» بهتری باشید... با CRM ؟

پنج راه برای اینکه «فروشنده» بهتری باشید... با CRM ؟

در بازار رقابتی امروز، با توجه به حق انتخاب گسترده مشتری مهم ترین عامل برای کارشناسان فروش شناسایی صحیح نیاز های آنان از محصول است. در واقع آن چیزی که باعث ارزش آفرینی محصول شما برای مشتری می شود، درک درست از کاربرد محصول در رفع نیازهای آن می باشد. باتوجه به این موضوع، امروزه کارشناسان فروش به سمتی حرکت می کنند که بتوانند متناسب با نیازهای مشتری محصول خود را معرفی کنند و عموما مذاکرات کارشناسان با مشتری ترکیب مناسبی از درک و مشاوره مشتری برای تصمیم گیری بهتر در مورد خرید محصول می باشد. استفاده از نرم افزار نیز به عنوان ابزاری مفید در راستای انجام این عوامل بوده و معمولا نرم افزار های مدیریت ارتباط با مشتری یا نرم افزار CRM در این خصو به کار گرفته می شوند. پیشنهاد ما به شما استفاده از نرم افزار crm ایده آل می باشد. در ادامه می خواهیم پنج راه برای دستیابی به این مهارت را بررسی کنیم:

نرم افزار CRM ایده آل - quote

کنجکاو باشيد :

تازماني که شما ديدي از نحوه رفتار مشتري در معاملات، نارضايتي هاي مشتري، و همچنين در برخورد با حل مشکلات نداشته باشيد، نمي توانيد در مورد فروش، بهبود ناکارآمدي ها و سود بيشتر صحبت کنيد.

در نرم افزار crm ايده آل ماژول هايي جهت ثبت و پيگيري کنچکاوي ها ارائه گرديده است.

مودب باشيد :

يک کارشناس فروش بايد بداند که تاثير ديدار اول بر مشتري بسيار بالاست و در صورت رخ دادن اشتباهي که از ديد مشتري بي ادبي تلقي شود مي تواند کل پروسه فروش را تحت شعاع قرار داده و در اکثر مواقع شانس دومي وجود نخواهد داشت.

تنها نوع صحبت کردن بيانگر مودب بودن نيست و يک کارشناس فروش اين مهم را در موارد بسياري اعم از نوع پوشش, زمان و نحوه نشستن، دست دادن درست و به موقع، رعايت تقدم مشتري در صحبت و ... نشان مي دهد.

مازول ضبط مکالمات در نرم افزار crm ايده آل مي تواند در خصوص مديريت اين مبحث کمک شاياني به مديران داشته باشد

آگاه باشيد :

در مذاکرات فروش آنچه باعث جلب توجه مشتريان بالقوه شما مي شود آگاهي و دانش کامل شما از محصول ارائه شده مي باشد. پس قبل از اينکه از مشتري درخواست خريد داشته باشيد، بايد به خوبي بدانيد که اين محصول چه ارزش هايي براي مشتري شما خلق مي کند و بدون اين آگاهي تلاش براي متقاعد ساختن مشتري بي فايده است.

آگاهي و دانش شما از محصول و نياز هاي مشتري باعث مي شود تا شما فاصله بگيريد از اين تصور که کارشناسان فروش خودخواه و فقط به دنبال فروش محصول خود هستند. و همچنين اين اعتبار براي شما ايجاد مي شود که راغب به کمک و سود مشتري هستيد. نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري ايده آل بستري مناسب جهت استفاده کاربران در اين بخش مي باشد

قانع کننده باشيد :

آگاهي و دانش براي شما با اعتماد به نفس همراه است. ارائه محصول بدون اطمينان باعث مي شود شما مخاطب خود را گم کنيد و مخاطب از ارزش هاي محصول شما فاصله بگيرد. نحوه ارائه شما بايد اين احساس را در مشتريان شما ايجاد کند که اين محصول مشکل آن ها را حل خواهد کرد.

صبور باشيد :

براي فروش عجله نکنيد و از اينکه هنوز مشتريان بالقوه شيفته شما و محصول شما نشده اند، نااميد نشويد. در اين مرحله شما بايد از راه هاي مختلف به نيازهاي مشتري خود بيشتر پي ببريد و  متناسب با آن، فرصت هاي تازه اي را به آن ها پيشنهاد دهيد.براي مشتريان انتخاب محصولي که مشکلات آن ها را حل کند زمان بر هست. صبوري و راه حل شما مي تواند کمک خوبي در تصميم گيري آن ها باشد. 

جهت ارائه دموي رايگان نرم افزار crm ايده آل و توضيحات تکميلي مرتبط با متن فوق با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرماييد.

گروه خبری: عمومی

0 نظر

  • برای این خبر نظری ثبت نشده است.

نظر

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.