نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

مقالات | عمومی

  • صفحه اصلی
  • مقالات | عمومی | قیف فروش یا چرخه فروش ؟ در نرم افزار CRM

قیف فروش یا چرخه فروش ؟ در نرم افزار CRM

در این مطلب می خواهیم به تفاوت های قیف فروش و چرخه فروش و همچنین به تاثیر فرایند ها و پروسه های CRM ایده آل در کسب و کار شما بپردازیم.

نرم افزار CRM ایده آل - quote

در اين مطلب مي خواهيم به تفاوت هاي قيف فروش و چرخه فروش و همچنين به تاثير فرايند ها و پروسه هاي CRM ايده آل در کسب و کار شما بپردازيم.

رويکرد قيف فروش به چه صورت است؟

قيف فروش متناسب با فرايند ها و مراحلي که شما تعريف کرده ايد از فرصت هاي تجاري که وارد پروسه فروش شما مي شوند رفته رفته به سمت مشتريان بالفعل شما حرکت مي کند و در اين ميان در هر مرحله با کاهش مشتريان بالقوه مواجه هستيد.

آنچه در قيف فروش براي کسب و کار شما مسئله مديريتي ايجاد مي کند اين است که پروسه هاي تعريف شده لزوما نبايد شامل مراحل خطي باشند و معمولا قيف فروش در فرايند هايش از گرانش و جاذبه برخوردار نيست.

به عنوان مثال ممکن است شما با فرصت هاي تجاري و بازار هدف هايي در ارتباط باشيد که با يک فرايند مشخص امکان تبديل آن ها به مشتري بالفعل نباشد. براي اينکه بتوانيد آن هارا به خريد نزديک کنيد لازم هست تا از طريق چند کارشناس و با فرايندهاي مختلف عمل کنيد.

چرخه فروش دقيقا اين رويکرد را به شما مي دهد تا بتوانيد همراه با فرايند هاي مختلفي که تعريف مي کنيد، از طريق ارجاع کارهايي که صورت مي گيرد و گزارش هايي که در مراحل مختلف پروسه فروش داريد مشتريان را به سمت خريد هدايت کنيد.

CRM ايده آل، قيف فروش و چرخه فروش

تعريف انواع چرخه و پروسه در نرم افزار crm  ايده آل براي فروش ها و فعاليت هاي متنوعي که در واحد هاي کاري مختلف صورت مي گيرد به مثابه دنبال کردن نقشه هاي علامت گذاري گنج دزدان دريايي داستان هاست.

هر بار که به يک علامت مي رسيد، نقطه بعد و مسير حرکت بعد را از طريق نقشه رهگيري مي کنيد و رو به هدف پيش مي رويد.

نقطه اتصال اين علائم از طريق ارجاعات درون سيستم (که با سطح دسترسي هاي اعمال شده قابل طبقه بندي هستند) صورت مي گيرد و همه تيم به صورتي منسجم و مشخص انجام وظيفه مي کنند.

و اين چرخه براي مدير مجموعه نيز  به مانند GPS عمل مي کند و  وي مي تواند روي اين نقشه از  پيش تعريف شده از طريق گزارشات و کارتابل هاي موجود به راحتي کارها و مراحلي را که در آن هستند پيگيري کند.

گروه خبری: عمومی

0 نظر

  • برای این خبر نظری ثبت نشده است.

نظر

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.