نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

مقالات | عمومی

  • صفحه اصلی
  • مقالات | عمومی | کارشناسان فروش دیوار شکن و نرم افزار CRM ایده آل

کارشناسان فروش دیوار شکن و نرم افزار CRM ایده آل

در هر شرکتی زمانی که نرم افزار CRM وارد می شود، واحد فروش بیشترین ارتباط با نرم افزار را دارد. با ورود نرم افزار CRM به یک مجموعه و سازمان، بیشتر فعالیت های کارشناسان از طریق این نرم افزار صورت گرفته و در آن ثبت می شود. در این مطلب می خواهیم به مهم ترین مسائل مرتبط با کارشناسان فروش بپردازیم و همچنین تاثیر و کارایی نرم افزار CRM ایده آل را در این موضوع با هم بررسی کنیم

نرم افزار CRM ایده آل - quote

در هر شرکتي زماني که نرم افزار CRM وارد مي شود، واحد فروش بيشترين ارتباط با نرم افزار را دارد. با ورود نرم افزار CRM به يک مجموعه و سازمان، بيشتر فعاليت هاي کارشناسان از طريق اين نرم افزار صورت گرفته و در آن ثبت مي شود. در اين مطلب مي خواهيم به مهم ترين مسائل مرتبط با کارشناسان فروش بپردازيم و همچنين تاثير و کارايي نرم افزار CRM ايده آل را در اين موضوع با هم بررسي کنيم:

*     ارتباطات

کار هميشگي کارشناسان فروش با مشتريان برقراري ارتباطات و پيگيري ها مي باشد. CRM ايده آل به کارشناسان کمک مي کند تا بتوانند کليه مذاکرات و پيگيري هايي که با مشتريان انجام مي دهند در پرونده اطلاعاتي هر مشتري ثبت کنند. همچنين به تاريخچه اي از کليه فعاليت ها و اقداماتي که براي مشتري صورت گرفته دسترسي داشته باشند. 

*     پيگيري ها

معمولا کارشناسان فروش پس از ارتباطات و فعاليت هاي اوليه که با مشتري دارند، بايد پيگيري هايي منظم و هدفدار داشته باشند. با بالا رفتن حجم مشتريان بالقوه و افزايش ارتباطات و پيگيري ها، کارشناسان معمولا با فراموشي و سر در گمي در ارتباطات مشتريان مواجه مي شوند. همچنين باتوجه به چرخه فروش تعريف شده در مجموعه براي هدايت مرحله به مرحله مشتريان تا رسيدن به مرحله خريد، کارشناسان در حجم بالاي کار، ديد صحيحي از وضعيت مشتريان ندارند. CRM ايده آل به کارشناسان کمک مي کند تا بتوانند با تاريخ گذاري پيگيري هاي بعدي يک برنامه از فعاليت هاي خود داشته باشند و همچنين اين قابليت را دارند تا مشتريان را با استفاده از مراحل چرخه فروش به سادگي هدايت کنند.

*     ارجاعات

قابليت مهم ديگري که در کنار اين مباحث مي تواند از توقف يک چرخه فروش جلوگيري کند بحث ارجاع کارهاست.

در نبود پرسنل امکان ارجاع به موقع کار به کارشناس ديگر از قطع ناگهاني زنجيره فروش و عدم ارتباط به موقع با مشتري جلوگيري مي کند.

از سوي ديگر در انجام گروهي کارها ارجاع کار در مراحل صحيح مي تواند به شفاف سازي وظايف و افزايش سرعت پيشرفت امور کمک کند.

همچنين مديريت به سادگي مسير حرکت از نقطه شروع تا نقطه در حال انجام را مي تواند رصد نمايد.

گروه خبری: عمومی

0 نظر

  • برای این خبر نظری ثبت نشده است.

نظر

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.