نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

مقالات | عمومی

  • صفحه اصلی
  • مقالات | عمومی | جایگاه گزارشات در هر کسب و کار و CRM

جایگاه گزارشات در هر کسب و کار و CRM

گزارشات در هر کسب و کاری دارای چه جایگاهی هستند و شما برای با چه ابزار و نرم افزار هایی قادر به ساخت یا دریافت آنها می باشید؟

نرم افزار CRM ایده آل - quote

اگر ما اينگونه فرض کنيم که ثبت و جمع آوري اطلاعات مشتريان بدون نرم افزار فروش به طور صحيح صورت گيرد، با توجه به اينکه اين اطلاعات خام هستند و به صورت يکپارچه در چرخه کاري فروش قرار نگرفتند و وضعيت هاي مشخصي ندارند، گزارش هاي مناسبي از عملکرد فروش به شما نمي دهند. مگر اينکه اين اطلاعات به صورت منظم آناليز شوند که اين موضوع با CRM ايده آل قابل اجرا مي باشد. بخش زيادي از اهميت گزارشات برمي گردد به پاسخ به سوالاتي که دستيابي به آن ها براي هر کسب و کاري قابل ارزش مي باشد. پيش بيني مقدار فروش فصلي، تعين وضعيت پيشرفت ها، متوسط چرخه فروش در بازه هاي زماني، تعين مشتريان در حرکت به سمت فروش بيشتر، از موضوعاتي هستند که دستيابي به پاسخ آن ها براي هر کسب و کاري با ارزش مي باشد و بخش زيادي از اهميت گزارشات CRM در پاسخ به اين مسائل مي باشد.

گزارشات CRM ايده آل به طور معمول به چهار بخش دسته بندي مي شوند:

1.       آناليز بازار هدف

2.       ارتباطات

3.       فروش و مشتريان

4.       خدمات پس از فروش 

گروه خبری: عمومی

0 نظر

  • برای این خبر نظری ثبت نشده است.

نظر

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.