نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

مقالات | عمومی

  • صفحه اصلی
  • مقالات | عمومی | چگونه CRM ایده آل از اتلاف زمان جلوگیری می کند؟

چگونه CRM ایده آل از اتلاف زمان جلوگیری می کند؟

نرم افزار CRM ایده آل با مشخص کردن برنامه کاری و شرح وظایف هر فرد مسئله «سوتفاهم مشترک» را رفع نموده و با ارزش گذاری و تعیین اولویت کارها دغدغه «اولویت های نامشخص» را حل خواهد کرد. برایان تریسی در کتاب «مدیریت زمان» به چند مورد از هدر دهندگان زمان در محیط کاری اشاره کرده است:

نرم افزار CRM ایده آل - quote

1.        سوء تفاهم مشترک

يکي از دلايل اتلاف وقت، سوء تفاهم بين افراد درباره ي نقش ها، اهداف و مسئوليت هاست. افراد نمي دانند از آن ها چه انتظاري ميرود، چطور و در چه زماني بايد کارشان را انجام دهند.

2.       اولويت هاي نامشخص

 سوء تفاهم درباره ي اولويت ها اغلب منجر به اشتباه در کار در زمان نامناسب، به دليل نادرست و شايد با هدفي در سطح کيفيت پايين مي شوند. بسياري از اوقات دليل استرس، سوء تفاهم در محل کار و به  ويژه سوء تفاهم با رئيس شرکت است.

مهم ترين دليل احساس مثبت و سطح بالاي انگيزه در محل کار به صورت  زير تعريف شده است: «آگاهي دقيق از انتظارات»

براي داشتن بهترين عملکرد، به «وضوح مطلق» در خصوص کار و انتظاراتي که از شما مي رود نياز داريد

3.      ضعف در محول کردن

ضعف در محول کردن کارها به ديگران يا قبول کار ديگران منجر به بروز اشتباه و ناکامي از سوي رئيس و کارمند مي شود. اين کار يکي از هدر دهنگان بزرگ زمان است.

ضعف در محول کردن کار به ديگران موجب مي شود حتي با استعدادترين افراد نيز کاري ضعيفي ارائه دهند. بنابراين به احساس ناکامي و ناراحتي مي رسند.

4.       مرز هاي نامشخص اختيارات

مرز هاي نامشخص اختيارات  و مسئوليت ها منجر به اتلاف زمان مي شود. افراد نمي دانند چه کسي مسئول انجام چه کاري ست، اين کار بايد چه زماني انجام گيرد.

***

اين ها مواردي ساده و ابتدايي در بحث اتلاف زمان هستند که با نگاهي مديريتي و استفاده از ابزار مناسب به سهولت بر طرف خواهند شد.

 

 نرم افزار CRM ايده آل با مشخص کردن برنامه کاري و شرح وظايف هر فرد مسئله «سوتفاهم مشترک» را رفع نموده و با ارزش گذاري و تعيين اولويت کارها دغدغه «اولويت هاي نامشخص» را حل خواهد کرد.

ارجاع کار و گردش کار درون سازمان به همراه آلارم هاي اطلاع رساني از تحويل کار به فرد مربوطه در نرم افزار CRM ايده آل نيز موضوع «ضعف در محول کردن» را پوشش مي دهد.

همچنين با تعيين جايگاه فرد در نرم افزار و مشخص شدن سطوح دسترسي فرد مشکل «مرز هاي نامشخص اختيارات» نيز مرتفع مي گردد.

 

#نرم افزار_CRM_ایده آل

#نرم افزار_CRM_ایده آل

گروه خبری: عمومی

0 نظر

  • برای این خبر نظری ثبت نشده است.

نظر

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.