باشگاه مشتریان
نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

سوالات متداول

سوالات متداول

نکته مهم برای نصب نرم افزار CRM تعداد کاربرانی هست که با آن کار می کنند. در مجموعه های کوچک و متوسط برای نصب نسخه های ویندوزی یا وبی لوکال نیازمند یک کامپیوتر هستید که نقش سرور را ایفا کند این کامپیوتر می تواند یکی از کامپیوتر های پرسنل باشد که با دیگر سیستم ها از طریق شبکه در ارتباط می باشد و یا در حالت حرفه ای یک سرور یا یک سرور مجازی باشد. برای نصب نسخه وب اینترنتی نیازمند یک فضای هاست روی بستر اینترنت هستید که در این حالت تعداد کاربران و میزان فضای رم سرور رابطه مستقمی دارند. در این مدل از هر نقطه دنیا که اینترنت داشته باشد به نرم افزار CRM خود دسترسی خواهید داشت.

جهت تهيه مناسب ترين نرم افزار CRM براي سازمان خود، ابتدا بايد نيازهاي سازمان را شناسايي کرد و پس از مشاهده دموي نرم افزار هاي CRM و کار کردن با نسخه هاي دمو و استعلام از مشتريان آن شرکت ، اقدام به تهيه بهترین نرم افزار CRM نمود.

اين موضوع وابسته به اندازه و اهداف سازمان از پياده سازي CRM مي باشد ولي به صورت کلي جهت پياده سازي اثر بخش بهترین نرم افزار CRM ، لازم است يک کارشناس ارشد و نسبتا مسلط به کامپیوتر جهت تنظيم دسترسي ها و تغيیرات و ارتباط با شرکت ارائه دهنده، مسئول CRM سازمان باشد.

اين سوال وابسته به ميزان استفاده صحيح و هدفمند از نرم افزار crm مي باشد ولي به صورت کلي آمار هاي جهاني نشان مي دهد استفاده از نرم افزار crm حداقل تا 30 % باعث رشد و افزايش فروش مي شود. این افزایش فروش بیشتر به واسطه نظمی است که توسط نرم افزار CRM در انجام امور و پیگیری ها بوجود می آید.

هر نرم افزاري که داراي وب سرويس هاي لازم باشد مي تواند با نرم افزار CRM لينک شود.

نرم افزار CRM ایده آل به صورت خیلی دايناميک پیاده سازی شده است و شما متناسب با کسب و کار خود مي توانيد فرايند هاي کاري و گروه بندي هاي مختلف داشته باشيد و همچنين امکان توليد ماژول هاي سفارشي متناسب با نياز شما وجود دارد. هسته نرم افزار CRM ایده آل بصورت کامل توسط شرکت کارا افزار ایده آل تولید و امکان سفارشی سازی دارد.

با انواع سيستم هاي مرکز تماس و سانترال و ويپ، پنل هاي پيام کوتاه، outlook ، تلگرام و هر سيستمي که قابليت برقراری ارتباط از طريق وب سرويس را داشته باشد می تواند با نرم افزار CRM لینک شود.

نرم افزار CRM ايده آل با بیش از ده سال تجربه متناسب با نياز کسب و کار هاي ايراني توسعه يافته است و با توجه به اينکه توسط شرکت ايده آل توليد شده ، قابليت سفارشي سازي و توسعه و انواع پشتيباني ها را دارد اما نرم افزار هاي CRM ترجمه شده با توجه به محدوديت دسترسي به ديتابيس برنامه ، صرفا توسط يک ماژول فارسي ساز ترجمه شده و قابليت پشتيباني و توسعه و تغيیرات ندارد. همچنين قسمت هاي زيادي از قابليت هاي سيستم براي کسب و کار ايراني قابل استفاده نيست و بخشي از ابعاد کسب و کار ايراني در اين نرم افزار های CRM ديده نشده است.

در نسخه هاي ويندوزي و وبي لوکال، روي سرور شما در داخل مجموعه شما ذخيره مي شود و در نسخه هاي وبي هاست، روي فضاي هاست اختصاصي شما ذخيره مي شود و نرم افزار هر روز به صورت اتوماتيک راس يک ساعت مشخص از کل ديتاي شما فايل پشتيباني (بک آپ) تهيه مي کند و در محلي که شما مشخص مي کنيد ذخيره مي شود. همچنين به صورت غير خودکار نيز شما مي توانيد در هر لحظه از کل اطلاعات نرم افزار CRM فايل پشتيباني تهيه کنيد.

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.

درخواست کد اشتراک