باشگاه مشتریان
نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

CRM ایده آل سفارشی شده برای موسسات مهاجرتی

 • صفحه اصلی
 • CRM ایده آل سفارشی شده برای موسسات مهاجرتی
نرم افزار CRM ایده آل ویژه موسسات مهاجرتی تنها CRM سفارشی شده برای موسسات مهاجرتی

نرم افزار CRM سفارشی شده برای موسسات مهاجرتی چیست و چه کاری انجام می دهد؟

نرم افزار CRM موسسات مهاجرتی که یک نسخه سفارشی شده از CRM ایده آل است، ابزاری جامع و هوشمند برای مدیریت یکپارچه کسب و کار در اختیار شما قرار می دهد. CRM مهاجرتی راهکاری برای انجام فرایند های بازاریابی، جذب و حفظ متقاضیان، مدیریت هر چه بهتر قراردادها، پیگیری پرونده متقاضیان، اتوماسیون و گردش کار موسسات مهاجرتی و راهکاری برای حفظ تعامل و ارائه خدمات هرچه بهتر در موسسات مهاجرتی می باشد.

نرم افزار CRM ایده آل - سفارشی شده برای موسسات مهاجرتی

در ابتدا یک بانک اطلاعاتی کامل و یکپارچه از کلیه متقاضیان و مشتریان در اختیار شما قرار میدهد. هر یک از متقاضیان در CRM مهاجرتی ایده آل دارای پرونده می باشند و در گروه ها و دسته های مختلفی ازجمله سطح زبان، نوع ویزای درخواستی، مقطع تحصیلی و... قرار می گیرند و تمامی سوابق و اطلاعات در پرونده متقاضی ثبت می گردد.

مراحل انجام کار خدمات مختلف مانند ویزای تحصیلی، ویزای سرمایه گذاری و.. توسط شما قابل سفارشی سازی می باشد و گردش کار در موسسه مهاجرتی شما طبق فرآیند پیش می رود. در نرم افزار CRM مهاجرتی ایده آل در هرمرحله از انجام فرآیند خدمات به متقاضی در قالب پیامک، ایمیل و... اطلاع رسانی می شود. همچنین قابلیت ارجاع کار و گردش امور داخلی در موسسه برای تسهیل فعالیت ها وجود دارد.

نرم افزار CRM مهاجرتی ایده آل آرشیو کاملی از اسناد و مدارک را در پرونده متقاضیان نگهداری می کند و این اسناد و مدارک در پرونده متقاضی به راحتی در دسترس است.
با نصب اپلیکیشن موبایل CRM مهاجرتی ایده آل در هر جا به راحتی به پرونده متقاضیان، امور داخلی و برنامه روزانه دسترسی دارید.

نرم افزار CRM ایده آل - اپلیکیشن CRM مهاجرتی ایده آل
نرم افزار CRM ایده آل - باشگاه مشتریان

با فعال سازی پنل باشگاه مشتریان نرم افزار CRM مهاجرتی هر متقاضی یک پنل دارد و میتواند مراحل ویزا را مشاهده کند و از طریق پنل باشگاه مشتریان پرونده خود را پیگیری نماید. همچنین در باشگاه مشتریان انواع فرم ها (درخواست مشاوره و اطلاعات تحصیلی و... ) تکمیل کند، اسناد و مدارک مورد نیاز خود را برای موسسه ارسال نماید. همچنین امکان مشاهده و دریافت صورت حسابهای صادره و پرداخت آنلاین برای متقاضی فراهم است.

با داشتن نرم افزار CRM کسب و کار شما چه تغییری می کند ؟
 • افزایش تعداد درخواست ها برای خدمات مختلف به واسطه منظم شدن روش های بازاریابی
 • بالا رفتن نرخ تبدیل متقاضیان به قرارداد و افزایش فروش
 • بالا رفتن کیفیت ارائه خدمات و افزایش رضایت مشتریان به کمک ارتباط موثر
 • صرفه جویی در زمان کارشناسان به وسیله هوشمند شدن گردش کار
 • کاهش هزینه های اداری به دلیل حذف کاغذ و گردش کار از طریق اتوماسیون
قبل از نرم افزار CRM ...
 • از دست رفتن اطلاعات متقاضیان به دلیل نبودن اتوماسیون
 • پراکندگی درخواست ها و اطلاعات تماس در اکسل های مختلف
 • عدم بازگشت مشتریان به دلیل پیگیری نامنظم
 • نبود گزارش های مدیریتی جهت تصمیم گیری بهتر
نرم افزار CRM ایده آل - نرم افزار CRM ایده آل ویژه موسسات مهاجرتی

از همین امروز CRM ویژه موسسات مهاجرتی را امتحان کنید

دریافت نسخه آزمایشی 14 روزه از www.crm-ideal.com

راه حل نرم افزار CRM ایده آل در موسسه مهاجرتی شما

تیم تحقیق و توسعه CRM ایده آل پس از مشاهده درخواست ها و نیازهایی که موسسات مهاجرتی در بحث مدیریت کار خود دارند، به سفارشی سازی یک نسخه ویژه از نرم افزار CRM برای موسسات مهاجرتی پرداخت که پس از ارائه به مشتریان و دریافت فیدبک ها و درخواست های جدید، نسخه CRM مهاجرتی مجدد به روزرسانی گردید.
باتوجه به قابلیت آپدیت نرم افزار CRM ایده آل در بازه های زمانی مشخص، آماده به روزرسانی سیستم براساس درخواست های جدید شما هستیم و از نظرات شما استقبال می کنیم.

قابلیت های نرم افزار CRM ایده آل در نسخه ویژه موسسات مهاجرتی

 • بانک اطلاعاتی جامع و یکپارچه از تمامی متقاضیان، دانشجویان و مشتریان
 • گروه بندی و دسته بندی براساس سطح زبان، مقاطع تحصیلی، نوع ویزا درخواستی، سوابق کاری، مبلغ سرمایه گذاری و...
 • ثبت کلیه سوابق، پیگیری ها و مذاکرات صورت گرفته با متقاضیان
 • مدیریت و گزارش گیری و تعریف فرایند براساس انواع ویزا و خدمات از جمله: ویزای تحصیلی، ویزا سرمایه گذاری، ویزا کارآفرینی، ویزا استارت آپ، اعزام خانواده، خدمات بیمه، شهرداری و....
 • رشد و افزایش فروش به واسطه نظم ایجاد شده در قراردادها
 • پنل باشگاه مشتریان : امکان ورود متقاضی ، مشاهده مراحل ویزا ، امکان تکمیل انواع فرم های اطلاعاتی ، ارسال اسناد و مدارک برای واحد مربوطه ، مشاهده صورت حساب و پرداخت آنلاین
 • آرشیو کامل اسناد و مدارک بصورت الکترونیکی
 • ارسال تکی و گروهی پیامک و ایمیل برای دسته های مختلف مخاطبین
 • طراحی کمپین های بازاریابی به همراه گزارش گیری های متنوع

تعدادی از مشتریان ما در حوزه موسسات مهاجرتی

نرم افزار CRM ایده آل - Top Experts
نرم افزار CRM ایده آل - مهاجرت پلاس
نرم افزار CRM ایده آل - موسسه مهاجرتی یوکن

4 گام تا بهره وری از نرم افزار CRM در مجموعه شما

 • 1
  درخواست دمو

  یک جلسه مشاوره در مجموعه شما برای بررسی صفر تا صد نرم افزار CRM و دو هفته استفاده از نرم افزار که برای شما سفارشی شده است

 • 2
  انتخاب آیتم های مورد نیاز مجموعه شما

  ماژول هایی که در مرحله اول به شما کمک می کند در قالب یک پیش فاکتور در اختیار شما قرار می گیرد و پس از تایید و واریز وجه، نصب و راه اندازی صورت می گیرد.

 • 3
  استقرار و آموزش کامل نرم افزار CRM

  برگزاری جلسات استقرار و آموزش متناسب با فرآیندهای مجموعه شما توسط آکادمی آموزش ایده آل و ارائه پشتیبانی فنی و آموزشی بصورت آنلاین

 • 4
  بهره وری از نرم افزار CRM در مجموعه شما

  حالا به نقطه ای رسیدیم که نرم افزار CRM، هزینه خودش را جبران کرده و در سال اول 30 درصد افزایش فروش، 45 درصد حفظ مشتری بیشتر، 35 درصد صرفه جویی در زمان کارشناسان مجموعه شما رقم زده است

سوالات متداول درمورد نرم افزار CRM ویژه موسسات مهاجرتی :

آیا می توان اطلاعات متقاضیان را به طور خودکار از منابع مختلف، مانند وب سایت، ایمیل و ... در نرم افزار CRM جمع آوری کرد؟

بله. نرم افزار CRM از طریق وب سرویس می تواند اطلاعات مربوط به متقاضیان مهاجرتی را که در وبسایت شما ثبت شده است، دریافت کند و به عنوان یک سرنخ و فرصت ثبت کند. همچنین باتوجه به اینکه نرم افزار CRM ایده آل با ایمیل های شما لینک می باشد، این اطلاعات می تواند از ایمیل شما وارد نرم افزار CRM ایده آل شود.

آیا می توان در نرم افزار CRM گزارش های سفارشی بر اساس معیارهای مختلف مانند نوع درخواست، کشور مقصد و وضعیت پرونده ایجاد کرد؟

بله. باتوجه به اینکه شما در نرم افزار CRM ایده آل در پرونده هر مشتری فیلد های اطلاعاتی مختلف ایجاد و ثبت می کنید، به ازای کلیه فیلد ها و با ترکیب آن ها باهم می توانید گزارش های سفارشی ایجاد کنید.

آیا نرم افزار CRM می تواند به طور موثر با متقاضیان مهاجرت از طریق ایمیل، چت زنده و پورتال خودکار ارتباط برقرار کند؟

بله. باتوجه به قابلیت فرایندسازی خودکار در نرم افزار CRM ایده آل ،شما می توانید با تعریف فعالیت های خودکار در مراحل مختلف فرایند، ارتباط هوشمند با متقاضیان خود را حفظ نمایید

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.

درخواست کد اشتراک