باشگاه مشتریان
نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

CRM چیست ؟

راه حل جامع و یکپارچه نرم افزار crm ایده آل برای کسب و کار شما

از یافتن سرنخ های فروش و بازاریابی تا ارائه خدمات در باشگاه مشتریان و فروش آنلاین

سامانه CRM ايده آل یک راه حل جامع و یکپارچه نرم افزاری به شما ارائه می دهد که می توانید تمامی فرایند های کسب و کار مثل تامین کالا، بازاریابی و تبلیغات، جذب و حفظ مشتری، فروش آنلاین محصول و ارائه خدمات پس از فروش را به سهولت مدیریت کنید و به افزایش فروش و بهبود کیفیت ارتباطات و ایجاد بهترین استراتژی فروش برسید.
مشتریان ما می گویند که برنامه سی آر ام ایده آل باعث شده تا مخاطبین از تامین کننده تا مصرف کننده را به موقع و هوشمندانه تر پیگیری کنند، مشتریان فعلی را حفظ کنند و مشتریان جدید را به بهترین شکل جذب کنند و افزایش فروش داشته باشند و عملکرد واحد هاي مختلف از جمله بازاريابي، فروش، بازرگاني و خدمات را بطور منظم و سیستمی مورد نظارت و ارزیابی قرار دهند. همچنين اتوماسیون درون سازمانی مثل ارجاع کار ، ارسال پیام بین همکاران، بایگانی اسناد، نامه نگاری ها و گردش فرم ها را با نرم افزار سی آر ام مدیریت کنند.

نرم افزار CRM ایده آل - CRM چیست؟
نرم افزار CRM ایده آل - CRM چیست؟

CRM ایده آل یک راه حل جامع و یکپارچه نرم افزاری به شما ارائه می دهد که می توانید تمامی فرایند های کسب و کار مثل تامین کالا، بازاریابی و تبلیغات، جذب و حفظ مشتری، فروش آنلاین محصول و ارائه خدمات پس از فروش را به سهولت مدیریت کنید و به افزایش فروش و بهبود کیفیت ارتباطات و ایجاد بهترین استراتژی فروش برسید.
مشتریان ما می گویند که نرم افزار CRM ایده آل باعث شده تا مشتریان و مخاطبین از تامین کننده تا مصرف کننده را به موقع و هوشمندانه تر پیگیری کنند، مشتریان فعلی را حفظ کنند و مشتریان جدید را به بهترین شکل جذب کنند و افزایش فروش داشته باشند و عملکرد واحد بازرگانی و خدمات پس از فروش را بطور منظم و سیستمی مورد نظارت و ارزیابی قرار دهند. عمکرد کارشناسان فروش خود را چک کنند و اتوماسیون درون سازمانی مثل ارجاع کار ، ارسال پیام بین همکاران، بایگانی اسناد، نامه نگاری ها را با این سیستم مدیریت کنند با این مدل گردش کار بسیاری از مراجعات حضوری و تلفنی حذف و ارجاعات بصورت مستند بدون امکان فراموشی انجام خواهد شد. راه حل جامع پیشنهادی ما با بهره گیری از مفاهیم تئوری سی آر ام یا همان مدیریت ارتباط با مشتری ، منجر به تولید ابزاری به نام نرم افزار سی آر ام ایده آل گردید. اگر بخواهیم به مفاهیم تئوری crm بپردازیم شاید این سوال برای شما پیش آید که crm چیست؟

مدیریت ارتباط با مشتری چیست؟

What is Customer Relationship Management?

CRM مخفف سه کلمه انگلیسی Customer Relationship Management به معنی مدیریت ارتباط با مشتری، یک مفهوم و بطور کلی به همه فرآیندها و فناوری‌هایی گفته می‌شود که در شرکت‌های بزرگ و کوچک برای شناسایی مشتری، گسترش دامنه مشتریان، شناخت بهتر بازار هدف مشتریان ، حفظ مشتریان، مدیریت بازاریابی مشتریان و پرسنل بازاریاب و ارائه خدمات بهتر به مشتریان به کار می‌رود. برای پیاده سازی اهداف فوق می توان از نرم افزار CRM یا نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری استفاده نمود. پیشنهاد ما برای شما استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ایده آل یا نرم افزار CRM ایده آل می باشد.

نرم افزار CRM ایده آل - CRM چیست؟
نرم افزار CRM ایده آل - چرا مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

چرا مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) ؟

 • مگر ما نمی توانستیم کالاها یا خدماتمان را برای مشتری ایجاد می‌کنیم؟
 • مگر تاکنون مشتریان را نمی‌شناختیم؟
 • به چه علت باید موضوع مدیریت ارتباط با مشتری مطرح باشد؟
 • مگر مشکلی در بازاریابی یا فروش ما به وجود آمده که باید خود را گرفتار چنین موضوعاتی کنیم؟
 • آنانی که به این مقوله پرداخته‌اند، در معرض رقابت و در بازار جهانی فعالیت داشته‌اند، ما که در آن شرایط نیستیم؛
 • چرا باید بی‌جهت هزینه کنیم و خود را به درد سر بیندازیم.
 • در این شرایط ما موضوعات مهم‌تری نیز برای توجه داریم از جمله، وضعیت مالی و نقدینگی شرکت، مسائل نیروی انسانی، تولید و مسائل اجرایی آن که اساس حیات شرکت را تشکیل می‌دهد.
 • بحث CRM از کجا آمده که اکنون باید خود را به آن وابسته کنیم؟

پرسش‌های فوق و بسیاری دیگر از ابهامات مشابه در ذهن گروهی از مدیران، مهندسان و دیگر کارشناسان ما وجود دارد. CRM چیست و چه نتیجه‌ای از آن حاصل می‌شود؟
روابط خوب با مشتری رمز موفقیت در تجارت و کسب و کار می باشد.
CRM حاوی اجزاء تکنولوژیکی زیادی می باشد ولی تفکر در مورد شرایط تکنولوژیکی CRM اشتباه است .مناسب ترین راه شناخت CRM فرآیندی است که به جمع آوری تمامی اطلاعات در مورد مشتریان ، فروش، تاثیر بازاریابی، واکنشها و رفتار بازار در کنار هم کمک می کند.
CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) درواقع یک استراتژی است که برای کسب آگاهی بیشتر در مورد نیازها و رفتارهای مشتریان برای ارتباط بیشتر با آنان مورد استفاده قرار می گیرد.
اصول مدیریت ارتباط با مشتری، چگونگی ایجاد موفق یک سیستم و اجرای آن را برای ارتباط با مشتریان مطرح می سازد، از شروع و اجرای اولیه یک چنین سیستمی تا نگهداری آن در زمانهای مختلف.

اهداف CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) چیست؟

هدف CRM کمک به تجارت در زمینه استفاده از تکنولوژی و منابع انسانی برای درک رفتار مشتریان و ارزش این مشتریان می باشد.اگر به شکل واقعی اجرا شود یک کسب و کار یا تجارت می تواند:

 • خدمات بهتری به مشتری ارائه کند.
 • مراکز گویا را تاثیرپذیرتر کند.
 • فروش محصولات را تا حد زیادی موثرتر کند.
 • به پرسنل فروش برای زودتر معامله کردن (زودتر فروختن ) کمک کند.
 • فرآیندهای فروش و بازاریابی را ساده تر کند.
 • مشتری های جدید بیافریند.
 • درآمدهای مشتری را افزایش دهد.
نرم افزار CRM ایده آل - اهداف CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) چیست؟

در ادامه پیشنهاد می کنیم با نرم افزار CRM ارائه شده توسط شرکت ایده آل به نام نرم افزار CRM ایده آل یا نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ایده آل بیشتر آشنا شوید.

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.

درخواست کد اشتراک