باشگاه مشتریان
نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

خدمات پس از فروش

بزرگ ترین سرمایه هر کسب و کار، مشتریان می باشند که به تدریج و در طول زمان جذب می شوند. مشتری مداری و ارائه خدمات با کیفیت تنها راه نگهداری از این سرمایه با ارزش می باشد. نرم افزار مدیریت مشتریان ایده آل آل با ایجاد یک راهکار یکپارچه در واحد خدمات، پروسه حفظ و نگهداری مشتری را در مجموعه شما هموار می نماید.
تعریف فرایند های خدمات پس از فروش، طراحی و گردش فرم های نظرسنجی و پیگیری شکایات، مدیریت تماس ها، مدیریت گارانتی محصولات و ایجاد ارتباط یکپارچه بین واحد فروش، خدمات پس از فروش و انبار داری ، بخشی از قابلیت های نرم افزار CRM ایده آل در ارائه خدمات پس از فروش می باشد. نرم افزار CRM ایده آل با ایجاد گردش کار در بین پرسنل به شما کمک می کند تا کلیه اتفاقات صورت گرفته بین شما و مشتری ثبت و آرشیو شود و با بهره گیری از ماژول های پیشرفته ایجاد تعامل از راه دور با مشتریان مانند ماژول های باشگاه مشنری، فرانت آفیس، فروشگاه آنلانین، تیکتینگ، نظر سنجی ، امکانی فراهم آورید تا مشتری شما با ورود به پنل کاربری خود در جریان کلیه اتفاقات قرارگیرد و با شما تعامل داشته باشد.

طراحی نرم افزار CRM ایده آل بصورتی انجام شده است که بتواند در سه پلت فرم وب - ویندوز - موبایل به صورت تک یا چند زبانه اجرا شود.
این نرم افزاردارای بیش از 20 ماژول اصلی و 456 قابلیت می باشد.

در ادامه جهت اطلاع از جزئیات بیشتر به صفحه جزئیات و قابلیت های نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ایده آل - نرم افزار CRM ایده آل مراجعه فرمایید.

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.

درخواست کد اشتراک