باشگاه مشتریان
نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

درباره ما

درباره ما

شرکت دانش بنيان کارا افزار ايده آل با بيش از 15 سال سابقه در توليد نرم افزار های مديريت کسب و کار، از ابتدا براساس نياز کسب و کارهای مختلف به طراحی و توسعه نرم افزار CRM ايده آل پرداخته است تا امروزه بتواند جامع ترين سامانه مديريت ارتباط با مشتريان براي کسب و کار شما باشد. طراحی نرم افزار CRM ايده آل به صورت دايناميک و هوشمند برای هر کسب و کار و ارائه ورژن های جديد نرم افزار براساس نياز مشتريان باعث شده تا شرکت کارا افزار ايده آل به عنوان توليد کننده تخصصی نرم افزار توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت شناخته شود.

نرم افزار CRM ایده آل - دانش بنیان
نرم افزار CRM ایده آل - وزارت صنعت، معدن و تجارت
نرم افزار CRM ایده آل - شورای عالی انفورماتیک

شما هم میتوانید به خانواده +1800 کسب و کاری که به نرم افزار CRM ايده آل برای مدیریت هوشمند و حرفه ای اعتماد کرده اند بپیوندید.

شرکت کارا افزار ايده آل با پرسنلی خلاق، متخصص، با تجربه ، دارای دانش به روز و مهارت بالا و با اخلاق و صبور در قالب تیم های تولید و تحقیق و توسعه و فروش و استقرار و پشتیبانی و مالی همواره در تلاش است محصولی با کیفیت تولید و بهترین خدمات را به مشتریان ارائه نماید.
افتخار ما بر اين است که در طول مدت کوتاهی با توليد نرم افزار هاي تخصصي در حوزه های مختلف مدیریت کسب وکار توانسته ايم خدمتي به گردش چرخه اقتصادي کشور نماييم.
احترام به حقوق مشتری و مفید واقع شدن محصولات تولیدی برای مشتریان همواره از اصلی ترین خط مشی های این شرکت بوده و خواهد بود. طی 15 سال گذشته ارائه خدمات پشتیبانی مناسب از سوی این مجموعه سبب گردیده تمامی مشتریان با کمال رضایت و خاطری آسوده تجربه استفاده از نرم افزار مدیریتی را داشته باشند.
همین موضوع دامنه فروش محصولات این شرکت را علاوه بر ایران به سایر کشورهای همسایه نیز گسترش داده است.

نرم افزار CRM ایده آل - درباره ما

چشم انداز ما بر این است که در 5 سال آینده جامع ترین نرم افزار مدیریت کسب و کار را در ایران تولید و عرضه نماییم و سياست هاي کلي ما که همواره در جهت تحقق آنها در تلاش بوده ايم به شرح زیر می باشد :

 • رعايت اصول مشتري مداري
 • ارتقاء مداوم کيفيت فني سيستم
 • کنترل دقيق رشد مجموعه براساس نياز مشتري و وضعيت بازار
 • برقراري ارتباط مستقيم و تنگاتنگ کارشناسان شرکت با مشتريان
 • نگاه خدمتي به مجموعه بازار انفورماتيک
 • احترام متقابل براي شرکت هاي همکار توليد کننده نرم افزار و حمايت و همراهي در کنار رقابت سالم
 • گسترش ارتباط با مشتريان و بنگاه اقتصادي کوچک و بزرگ خصوصي و دولتي
 • کسب و حفظ گواهينامه عضويت در شوراي عالي انفورماتيک کشور
 • حضوري فعال در نمايشگاه هاي داخلي و خارجي
 • اعتقاد ما بر اين است که نرم افزار خوب نرم افزاريست که بر لبان کاربرانش لبخند بوجود آورد
نرم افزار CRM ایده آل - background
 • چنانچه احساس نیاز به هرگونه سیستم نرم افزاری یا برنامه کامپیوتر شما را به تفکر واداشته است ...
 • اگر هنوز از روش های سنتی جهت نگه داری حساب های خود استفاده می کنید..
 • اگر خواهان صرفه جویی در وقت، بالا بردن صحت و دقت در امورات منطقی خود هستید..
 • ما هرآنچه در فکر شما شکل میگیرد را به سیستم نرم افزاری تبدیل خواهیم کرد.
نرم افزار CRM ایده آل - circle

افتخارات و گواهینامه ها

رضایتمندی مشتریان ما

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.

درخواست کد اشتراک