کاربر پسند ترین نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری در ایران, crm, برنامه crm, مدیریت, ارتباط, مشتری, اطلاعات مشتری, ارتباط با مشتری, بانک اطلاعاتی مشتری, مشتری یابی, فروش مدرن, فروش با برنامه, بازاریابی و فروش, مدیریت بازاریاب, برنامه بازاریابی, بازاریابی, نرم افزار بازاریابی, نرم افزار, نرم افزار ایده آل, برنامه ایده آل, crmایده آل, crm ایده آل, Ideal crm, Customer RelationShip Management, crm چیست, what's crm, crm information, crm definition, crm benefit, مزایای crm, سی آر ام, پرسنل فروش, مدیریت فروش ,نرم افزار crm,برنامه crm,نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری,crm,CRM Features,نرم افزار CRM ایده آل

فروش ویژه نرم افزار CRMایده آل به مناسبت هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان

فروش ویژه نرم افزار CRMایده آل به مناسبت هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان

نویسنده: CRM ایده آل

فروش ویژه نرم افزار CRMایده آل به مناسبت هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان


برگزاری سالانه نمایشگاه ساختمان مهم ترین فرصت فروش برای شرکت های ساختمانی محسوب می شود. آنچه درمورد حضور در نمایشگاه اهمیت دارد، در مرحله اول ثبت کامل و یکپارچه اطلاعات مراجعه کنندگان به نمایشگاه و در مرحله بعد پیگیری به موقع و منسجم این اطلاعات می باشد نرم افزار CRM ایده آل در مرحله اول به شما کمک می کند بانک اطلاعاتی کامل و یکپارچه از مشتریان خود داشته باشید تا بتوانید با پیگیری های به موقع مشتریان خود را مرحله به مرحله جلو ببرید و به سرانجام برسانید. همچنین با ابزار هایی مثل پیامک، ایمیل، فکس ، باشگاه مشتریان و ... که این سیستم در اختیار شما قرار می دهد، پیوسته با مشتریان خود در ارتباط باشید و مدیریت بهتر و یکپارچه ای نسبت به مشتریان داشته باشید. در نهایت گزارشات این نرم افزار به شما نشان می دهد که باتوجه به هزینه ها و کمپین هایی که برای نمایشگاه در نظر داشتید، عمکرد شما به چه شکل بوده و چه میزان به نتیجه ای که در نظر داشتید رسیده اید.

شرکت هاي ساختماني و نرم افزار CRM ايده آل

شرکت کارا افزار ايده آل با افتخار بيشترين تعداد مشتري در حوزه هاي مختلف صنعت ساختمان را دارا مي باشد. در طول اين سال ها و گسترش نرم افزار CRM ايده آل، بخش هاي زيادي از سيستم به درخواست شرکت هاي ساختماني توسعه پيدا کرده و در قالب ورژن هاي جديد در اختيار مشتريان قرار گرفته است که اين موضوع کمک مي کند تا بسياري از نيازهاي شناخته شده شما در حوزه CRM در اين نرم افزار پاسخ داده شود و قابليت هايي که به فروش بيشتر در شرکت هاي همکار شما در حوزه هاي مختلف ساختمان کمک مي کند، امروزه براي شما در اين سيستم قابل استفاده باشد.

برخي از اين قابليت ها عبارت اند از :

  • طراحي چرخه هاي کاري بازاريابي، فروش، خدمات پس از فروش و پيگيري مالي
  • قابليت ثبت لوکيشن پروژه هاي ساختماني در نقشه و امکان گزارش گيري براساس لوکيشن
  • نمايش موقعيت مکاني کارشناسان و بازاريابان بر روي نقشه و نسبت به موقعيت مکاني پروژه
  • قابليت ثبت سريع و پيگيري پروژه هاي ساختماني از طريق اپليکيشن موبايل
  • گروه بندي پروژه هاي ساختماني بر اساس مناطق شهري و امکان گزارش گيري بر اساس وضعيت پروژه ها

 

فروش ويژه نرم افزار CRM به مناسبت هجدهمين نمايشگاه صنعت ساختمان

با توجه به فروش ویژه و ارائه تخفیفات ویژه نمایشگاه، شما مي توانيد با وارد کردن اطلاعات خود در سايت از طریق لینک ثبت اطلاعات و درخواست شرايط فروش ويژه، در مرحله اول جلسه دموي رايگان در محل شرکت خود داشته باشيد و پس از مشخص کردن سيستم مورد نظر خود، از کارشناسان ما پيش فاکتور با شرايط ويژه دريافت کنيد.

لینک ثبت اطلاعات 

 

نظرات

  1. برای این خبر نظری ثبت نشده است.

نظرات و پیشنهادات