کاربر پسند ترین نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری در ایران, crm, برنامه crm, مدیریت, ارتباط, مشتری, اطلاعات مشتری, ارتباط با مشتری, بانک اطلاعاتی مشتری, مشتری یابی, فروش مدرن, فروش با برنامه, بازاریابی و فروش, مدیریت بازاریاب, برنامه بازاریابی, بازاریابی, نرم افزار بازاریابی, نرم افزار, نرم افزار ایده آل, برنامه ایده آل, crmایده آل, crm ایده آل, Ideal crm, Customer RelationShip Management, crm چیست, what's crm, crm information, crm definition, crm benefit, مزایای crm, سی آر ام, پرسنل فروش, مدیریت فروش ,نرم افزار crm,برنامه crm,نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری,crm,CRM Features,نرم افزار CRM ایده آل

قیف فروش یا چرخه فروش ؟ در نرم افزار CRM

قیف فروش یا چرخه فروش ؟ در نرم افزار CRM

نویسنده: CRM ایده آل

قیف فروش یا چرخه فروش ؟  در نرم افزار CRM


در این مطلب می خواهیم به تفاوت های قیف فروش و چرخه فروش و همچنین به تاثیر فرایند ها و پروسه های CRM ایده آل در کسب و کار شما بپردازیم.

در اين مطلب مي خواهيم به تفاوت هاي قيف فروش و چرخه فروش و همچنين به تاثير فرايند ها و پروسه هاي CRM ايده آل در کسب و کار شما بپردازيم.

رويکرد قيف فروش به چه صورت است؟

قيف فروش متناسب با فرايند ها و مراحلي که شما تعريف کرده ايد از فرصت هاي تجاري که وارد پروسه فروش شما مي شوند رفته رفته به سمت مشتريان بالفعل شما حرکت مي کند و در اين ميان در هر مرحله با کاهش مشتريان بالقوه مواجه هستيد.

آنچه در قيف فروش براي کسب و کار شما مسئله مديريتي ايجاد مي کند اين است که پروسه هاي تعريف شده لزوما نبايد شامل مراحل خطي باشند و معمولا قيف فروش در فرايند هايش از گرانش و جاذبه برخوردار نيست.

به عنوان مثال ممکن است شما با فرصت هاي تجاري و بازار هدف هايي در ارتباط باشيد که با يک فرايند مشخص امکان تبديل آن ها به مشتري بالفعل نباشد. براي اينکه بتوانيد آن هارا به خريد نزديک کنيد لازم هست تا از طريق چند کارشناس و با فرايندهاي مختلف عمل کنيد.

چرخه فروش دقيقا اين رويکرد را به شما مي دهد تا بتوانيد همراه با فرايند هاي مختلفي که تعريف مي کنيد، از طريق ارجاع کارهايي که صورت مي گيرد و گزارش هايي که در مراحل مختلف پروسه فروش داريد مشتريان را به سمت خريد هدايت کنيد.

CRM ايده آل، قيف فروش و چرخه فروش

تعريف انواع چرخه و پروسه در نرم افزار crm  ايده آل براي فروش ها و فعاليت هاي متنوعي که در واحد هاي کاري مختلف صورت مي گيرد به مثابه دنبال کردن نقشه هاي علامت گذاري گنج دزدان دريايي داستان هاست.

هر بار که به يک علامت مي رسيد، نقطه بعد و مسير حرکت بعد را از طريق نقشه رهگيري مي کنيد و رو به هدف پيش مي رويد.

نقطه اتصال اين علائم از طريق ارجاعات درون سيستم (که با سطح دسترسي هاي اعمال شده قابل طبقه بندي هستند) صورت مي گيرد و همه تيم به صورتي منسجم و مشخص انجام وظيفه مي کنند.

و اين چرخه براي مدير مجموعه نيز  به مانند GPS عمل مي کند و  وي مي تواند روي اين نقشه از  پيش تعريف شده از طريق گزارشات و کارتابل هاي موجود به راحتي کارها و مراحلي را که در آن هستند پيگيري کند.

نظرات

  1. برای این خبر نظری ثبت نشده است.

نظرات و پیشنهادات