نرم افزار CRM ایده آل - درخواست دمو نرم افزار CRM ایده آل

تازه ها | عمومی

  • صفحه اصلی
  • تازه ها | عمومی | جریان تبدیل فرصت ها به مشتری در CRM ایده آل

جریان تبدیل فرصت ها به مشتری در CRM ایده آل

در ادامه چهار راهکار برای تبدیل فرصت ها به مشتریان با بکار گیری نرم افزار CRM ایده ال ارائه می گردد

نرم افزار CRM ایده آل - quote

جريان تبديل فرصت ها به مشتري در CRM ايده آل

1.       هر تماس و ارتباط در ظاهر قوي و يا بالعکس کم اهميتي که از منابع مختلف دريافت مي کنيد يک فرصت محسوب مي شود و احتمال دارد که در آينده به مشتري شما تبديل شود.

2.        نرم افزار CRM ايده آل با مشخص نمودن کليه روش هاي جذب مشتري به صورت دايناميک يک مسير مشخص در تبديل فرصت ها به سرنخ هايي از مشتريان براي کاشناسان فروش فراهم مي آورد.

3.       کارشناسان فروش با گزارش ها و آناليز هايي که از طريق نرم افزار CRM ايده آل بدست مي آورند مشتريان با احتمال خريد متفاوت را از هم تشخيص داده و بر روي مشتريان با استفاده از اين بازخورد تمرکز مي کنند.

4.        پس از طي مراحل کليدي کار ( مذاکرات، پيگيري ها و ارجاع کارها، مستند سازي ها و ...) مشتريان بالقوه با استعداد خريد متفاوت از متوسط تا قوي را به مشتري بالفعل مبدل مي سازند.

 

 

#نرم افزار_CRM_ايده آل

#نرم افزار_CRM_ايده آل

گروه خبری: عمومی

1 نظر

نظر

     هر زمان که بخواهید می توانید با نسخه دموی نرم افزار CRM ابری ایده آل کار کنید تا به شکل ملموس تر با سیستم آشنا شوید و از ماژول ها و قابلیت های این نسخه نرم افزار crm رایگان استفاده کنید. نسخه دموی رایگان crm ابری که ما در اختیار شما قرار می دهیم بدون محدودیت و شامل کلیه ماژول های سیستم crm می باشد و شما می توانید به مدت دو هفته با این نسخه دمو کار کنید. همچنین می توانید درخواست یک جلسه دموی حضوری داشته باشید تا در محل کسب و کار شما با هم نرم افزار crm ایده آل را بررسی کنیم و متناسب با کسب و کار خودتان و درخواست هایی که دارید نرم افزار crm پرزنت و توضیح داده شود و پس از مقایسه نرم افزار های crm بهترین نرم افزار crm را انتخاب نمایید.